Oklamal LGBTI aktivista Slovákov? Kotlebov poslanec Kecskéc ho vyzval, aby ho kontaktoval - MAGAZÍN 1
Slovensko

Oklamal LGBTI aktivista Slovákov? Kotlebov poslanec Kecskéc ho vyzval, aby ho kontaktoval

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Poslanec NR SR Ján Kecskés, ktorý aktuálne pôsobí na pozícii predsedu západoslovenského krajského klubu ĽS Naše Slovensko vyjadril znepokojenie nad nepotvrdenou správou, ktorú prostredníctvom Facebooku šíri známy LGBTI aktivista Peter Weisenbacher.

Podľa nej štyria „náckovia“, z ktorých mal mať jeden polokošeľu ĽS Naše Slovensko, údajne v Piešťanoch zbili dve lesby. Kecskés, ktorý jednoznačne odmieta bezdôvodné mlátenie ľudí sa chce pokúsiť vec objasniť. Od Weisenbachera preto žiada poskytnutie kontaktov na napadnuté ženy a poukazuje na skutočnosť, že už v minulosti sa podobný prípad objavil, no vyšetrovanie ukázalo, že sa nezakladal na pravde.

„OTVORENÁ VÝZVA WEISENBACHEROVI

Vážený pán Weisenbacher,

dňa 19. augusta ste na sociálnej sieti napísal status, kde tvrdíte, že dve vaše kamarátky napadli cez víkend v Piešťanoch ľudia, z ktorých jeden mal na sebe polokošelu ĽS Naše Slovensko. Keďže malo ísť o fyzické násilie, status sa veľmi dobre šíri.

Uvádzate, že tieto kamarátky sú lesby a aj keď sa tak na verejnosti nesprávali, dostali bitku od násilníkov, ktorí mali mať od biskupov Slovenska “intelektuálne zdôvodnenie mlátenia ľudí”. Som doslova prekvapený, akým spôsobom si dokážete vo svojom vnútri ospravedlniť násilie voči druhému.

Keďže z pozície krajského predsedu ĽS Naše Slovensko mi záleží na vzornom správaní sa členov a dobrej povesti strany, verejne vás žiadam o poskytnutie kontaktov na napadnuté ženy.

Po objasnení okolností a miesta útoku sa osobne zaangažujem do podania trestného oznámenia na údajných násilníkov, pretože chcem aby na Slovensku vládla spravodlivosť.

Pevne verím, že nejde len o ďalší vykonštruovaný prípad, akého sme mohli byť svedkom pred zhruba tromi rokmi v Nitre. Vtedy dlhovlasý mladík tvrdil, že ho “kotlebovci” zbili len za to, že mal dlhé vlasy. Až následné vyšetrovanie ukázalo, že mladík bol podnapitý a posilnení ktovie čím a neustál útok zemskej príťažlivosti a dochrámal sa sám na chodníku…

Otázka na zamyslenie: V ktorej firme alebo spoločnosti vyhadzujú ľudí len za to, že ich niekto fyzicky napadne a podajú na páchateľov (aj keď neznámych) trestné oznámenie?“ uviedol Kecskés vo svojej výzve Weisenbacherovi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *