Politika Spoločnosť

Okamura prezradil, čo najhoršie hrozí Slovensku, v prípade víťazstva Čaputovej

Predseda SPD Tomio Okamura neostal ticho, o slovenských prezidentských voľbách, a na svojom Facebooku sa podelil o dojmy z víťazstva Zuzany Čaputovej. Podľa neho podporuje likvidáciu tradičných hodnôt a suverenity Slovenska a ohrozuje jednotu V4.

„Prvé kolo slovenských prezidentských volieb vyhrala zdanlivo neznáma právnička a aktivistka, ktorá predstavuje všetko, čo by mala tradičná slovenská spoločnosť odmietnuť a všetko,čo sa naopak snaží bruselská lobby zlikvidovať. Zuzana Čaputová otvorene podporuje likvidáciu tradičnej rodiny a tradičných európskych kresťanských hodnôt a podporuje likvidáciu suverenity národných európskych štátov, „varuje šéf SPD.

Podľa Okamuru je úspech Čaputovej „víťazstvom dlhoročnej kampane, ktorá vyvrcholila zneužitím kriminálnej vraždy novinárov, k pokusu o protivládny prevrat, ktorý mal zmeniť výsledky demokratických volieb“. V prípade víťazstva uchádzačky o úrad prezidenta, bude pokračovať v politike súčasnej hlavy štátu Andreja Kisku.

„Čaputová je ideovým nástupcom súčasného prezidenta Kisku, s tým, že je radikálnejšia a hovorí nahlas to, čo si Kiska len myslel,“ tvrdí Okamura.

Vyjadril však nádej, že sa Čaputovej nepodarí zmeniť politiku slovenskej vlády. V opačnom prípade hrozí, že dôjde k porušeniu jednoty Vyšehradskej skupiny a „jej kritického prístupu k migrantom a k politike Bruselu“. To bude podľa neho ten najhorší možný scenár.

Predtým víťazstvo Čaputovej okomentovali aj ďalší českí politici. Predseda poslaneckého klubu TOP 09 napríklad vyjadril radosť, že v druhom kole sú dve jasne proeurópske osobnosti. Dodal, že túto skutočnosť Slovákom závidí. Europoslanec Jaromír Štětina napísal, že „Slovensko má šancu“.

zdroj: ac24

One Reply to “Okamura prezradil, čo najhoršie hrozí Slovensku, v prípade víťazstva Čaputovej”

  1. Ozubený Tisíchran ktorý chce vysekať svojho kamaráta Hranola, krstného otca rodiny SMER SD alebo Strapatá Čaptavá lezbička veriaca v hrubý imigrantský kokot s pol kila tvarohom za ráfikom ktorá chce zahrániť veniec zločincovi, úžerníkovi, Dobrému Hajzelovi a najväčšiemu vlastizradcovi v histórií Slovenska. Vyberte si menšie zlo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *