"Odstránenie Salviniho bolo režírované z Bruselu" naznačuje šéf španielskej vlasteneckej strany - MAGAZÍN 1
Slovensko Zo sveta

“Odstránenie Salviniho bolo režírované z Bruselu” naznačuje šéf španielskej vlasteneckej strany

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Santiago Abascal, vodca španielskej strany VOX, vystúpil s prejavom na každoročnej akcii usporiadanej národno-konzervatívnou stranou Bratia Talianska v Ríme. Vo svojom vystúpení okrem iného tvrdil, že Európska únia vyvíjala nátlak na talianskych politikov, aby bol Matteo Salvini odstavený od moci.

Počas svojho prejavu Abascal uviedol, že verí, že technokrati v Bruseli plánovali odstrániť Salviniho z talianskej vlády, aby udržali prílev lacnej pracovnej sily prichádzajúcej do Európy. Za “migračnú inváziu” podľa neho môžu práve mocní európski oligarchovia, ktorí pre generovanie svojho bohatstva potrebujú lacnú pracovnú silu.

“Taliani sú stále menej pánmi svojho osudu a rozhoduje sa o nich medzi Bruselom a Štrasburgom” dodal španielsky nacionalistický politik.

Vodca VOX počas svojho prejavu hovoril aj o zákernom správaní nezodpovedných globálnych byrokratov, ktorí v súčasnosti ovládajú EÚ. “Použijú politikov, pre ktorých sme nehlasovali. Okrádajú nás o našu kultúrnu identitu, o vlastnícke právo, o rodinu, o národ. Okrádajú nás o Európu, Európu, ktorú milujeme. ” povedal Santiago Abascal.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *