Obvinili mužov, ktorých brutálne spacifikovali policajti pre rúška. Hrozia im obrovské tresty - MAGAZÍN 1
Slovensko

Obvinili mužov, ktorých brutálne spacifikovali policajti pre rúška. Hrozia im obrovské tresty

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Trom mužom, ktorí nemali rúška a brutálne ich spacifikovali policajti v piešťanskom LIDL hrozia tresty až 5 rokov za mrežami.

Obvinili ich z prečinu výtržníctva a z útoku na verejného činiteľa. Momentálne sa rozhoduje, či im navrhnú väzobné stíhanie alebo prebehne tzv. super rýchle konanie.

Mužom z Nitrianskeho kraja teraz hrozí jeden, v najhoršom prípade až päť rokov za mrežami.

Celá vláda na čele s premiérom Hegerom chváli týchto policajtov. Iný názor majú ale Kotlebovci, ktorí pondelok 8.novembra chystajú v Piešťanoch protest proti policajnej brutalite.

2 Replies to “Obvinili mužov, ktorých brutálne spacifikovali policajti pre rúška. Hrozia im obrovské tresty

  1. Ale dobre si vsimnite, ze su obvineny z vytrznictva a z utoku na verejneho cinitela, ani slovko o tom, ze mali mat ruska. Kazdopadne, toto vyhraju na celej ciare, ked nie u nas, tak na europskom sude pre ludske prava. Akoze banda tupych gestapakov tu bude mlatit ludi hlava nehlava, to kde sme…

  2. Obvinení by mali dať protinávrh za zneužitie právomoci verejného činiteľa. Dôkazná situácia (výpovede svedkov, kamerové záznamy a pod.) hovorí pomerne jednoznačne v prospech občanov napadnutých policajtmi. Dôležité je, aby sa nikto z nich nezlomil, pretože by z toho inak mohlo byť i konanie v rámci organizovanej skupiny.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *