adplus-dvertising

Nvotová: O*ebali nás! Teraz musíme čakať, kým neočkovaní pokapú

Slovenská herečka a speváčka Dorota Nvotová sa nachádza v súčasnosti v Nepále, kde kvôli pľúcnej embólii zvádzala boj o život. Priateľom a priaznivcom sa zverila na sociálnej sieti, že ju museli zachraňovať záchranári. 

„Ak fajčíte, často lietate, alebo chodíte do vysokých nadmorských výšok, či beriete antikoncepciu, alebo nebodaj všetko naraz, berte, prosím, niečo na riedenie krvi. Nie je to vôbec sranda,” napísala na Facebooku.

Nvotová prehlásila, že sa bojí vrátiť na Slovensko. Najmä kvôli opatreniam, ktoré zaviedla slovenská vláda, ale aj kvôli neočkovaným Slovákom. Tvrdí, že vláda oklamala všetkých zaočkovaných a tak musia trpieť kvôli „názorovo ďalekým“ jedincom, ktorí na to dlabú a riskujú svoje životy. 

,,My ich zachraňujeme. Očakáva sa to od nás. Pokorne čakáme, kým sa umúdria alebo pokapú,“ napísala Nvotová na svojom Facebooku. 

Tvrdí, že keby to nebolo nezodpovedné išli by okamžite do ulíc, aby potom mohli ísť von a žiť život, ktorý im bol ako zodpovedným občanom sľúbený. 

Dorota Nvotová napísala na svojom Facebooku: 

O*ebali nás. Nás očkovaných, ohľaduplných, zodpovedných. Dalo sa to, samozrejme čakať. Neočkovali sme sa preto, aby sme boli odmeňovaní. Očkovali sme sa, aby sme chránili seba aj blízkych.
Teraz sme to my, kto musia chrániť aj tých naozaj názorovo “ďalekých”. Oni na to dlabú, riskujú svoje životy a my ich zachraňujeme.

Očakáva sa to od nás. Je to ako keď som vyrastala s o 5 rokov mladšou sestrou. Bolo jedno kto je v práve. “ Dorotka si staršia, ustúp!”

A tak zase ustupujeme. Pokorne čakáme, kým sa umúdria alebo pokapú. Potom môžeme ísť von žiť život, ktorý nám bol ako zodpovedným občanom sľúbený.

Shame on you. 

Keby to nebolo nezodpovedné, ideme do ulíc. Lenže my sme súcitní s tými, čo majú na háku. Nechceme aby pomreli. Preto nejdeme do ulíc. Netflix, papuče, Zoom a kvások.

Viem, ľahko sa mi hovorí, keď som v Nepále.  Mám pred sebou ťažké rozhodnutie – letieť v zlom zdravotnom stave domov kvôli dôležitým vyšetreniam, ktoré neviem či mi bude mať kto spraviť, keďže zdravotníctvo je vyťažené a riskovať nakazenie covidom po pľúcnej embólii  a 190 dni po druhej dávke, alebo ostať v bezpečnej zóne v Ázii bez vyšetrení, ledva sa motajúc pár krokov denne.

Možno budem patriť medzi tých čo si nebudú môcť dať tretiu dávku. Týmto ďakujem všetkým, čo si nedali ani tú prvú. Bojím sa ísť domov.

Ďakujem politikom, že si varia polievočku na dobrovoľne neočkovaných a zbierajú budúce hlasy – namiesto toho aby ich zavreli doma alebo povinne očkovali a nás nechali žiť.

Nielen Boris, všetci ste drahá nevesta. Stojíte životy aj slobodu.

7 Replies to “Nvotová: O*ebali nás! Teraz musíme čakať, kým neočkovaní pokapú

 1. Ty pizda sfetovaná. Choď sa opýtať Lasice, ako sa čaká na smrť neočkovaných. Koho ty cundra zachraňuješ? Možno ešte tak nadržaných liberálov. Zdochni tam kde si, ty parazit, tu ťa nik slušný nepotrebuje. Tu ti nik nemá prečo platiť za ošetrenie feťáka. Až si zarobíš poriadnou prácou, kde vytvoríš hodnotu peniaze, potom ich tu môžeš minúť. Jablko ďaleko od stromu nepadá. Si rovnako nepotrebná lúza, ako tvoji rodičia.
  A poprosím M1, nevolajte tu primitívnu kurvu speváčkou. Od toho má to nechutné teľa sakramentsky ďaleko.

 2. Dorotu som kedysi obdivoval, jej odvahu ísť do sveta, skúšať možnosti v hudbe, aj humor niekedy zvláštný. Teraz vidím, že vakcína začína účinkovať, ak jej dali šaržu 02, tak zbohom Dorotka, je mi ťa veľmi ľúto. Dúfam, že si dostala 01, placebo, a metá s tebou len chripečka, ….

 3. To čo praje nám ,Boh zvykne otočiť.Ja jej neprajem ale v zrkadlovom svete …Je všetko naopak .
  Článok hodný odsúdenia to vôbec zverejniť,Boh je spravodlivý a iba spravodlivý budú víťazi.Iba Tí čo hlásaju pravdu ,tak ako to Boh písal!
  Načo sú vám drahocennosti keď dušu máte prázdnu.
  Iba ten je bohatý,kto je obdarený duchom svätým,ten kto nerozdeľuje,nepánuje a nesúdi ľudí za ich slobodu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.