Novinárka ukázala pravú tvár Bruselu: Väčšina ľudí by tu chcela islamské právo Šária - MAGAZÍN 1
Slovensko

Novinárka ukázala pravú tvár Bruselu: Väčšina ľudí by tu chcela islamské právo Šária

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Veľmi známa kanadská novinárka sa vybrala do hlavného mesta Belgicka, aby odhalila skutočný dopad masovej migrácie.

Hneď v úvode hovorí o tom, že v Bruseli, kde sa hovorí francúzsky nepočuje žiadnu francúzštinu. Následne sa pýta rôznych ľudí, či by súhlasili s Belgicku s právom Šária, čo je islamské právo, ktoré sa riadi islamskými zákonmi.

Šaria sa rozdeľuje na tri kategórie 1. slobodní moslimovia 2. otroci 3. inoverci. Žena je právne podriadená mužovi. Vo veciach ako sú pokrvná pomsta, svedectvo či dedičstvo je žena považovaná iba za polovicu muža. A toto sú len tie pekné časti práva Šária. Patrí tam napríklad aj tresť smrti za homosexualitu alebo ak sa žena poháda s mužom musí spať na studenej zemi atď..

Kanaďanka sa pýta aj náhodných ľudí, či je v meste kriminalita alebo boli okradnutí a miestny obchodník odpovedá, že ho okradli niekoľkokrát a v meste je obrovská kriminalita.

Celú reportáž s titulkami si môžete pozrieť tu: (kulturblog.sk)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *