Novinárka odišla do Somálska ukázať, že aj táto islamská krajina je úžasná. Zavraždili ju teroristi

Predstava ľavicových aktivistov, že všetky kultúry sú si rovné a len ich musíme posudzovať podľa odlišných meradiel, zase raz vzala za svoje.

Kanadská novinárka somálskeho pôvodu Ilhan Omar sa rozhodla odcestovať do krajiny svojho pôvodu a všetkým ukázať ako tam je krásna, ako tam žijú dobrí ľudia a ako sú stereotypy voči nej falošné.

Po príchode do krajiny začala Nalayeh tweetovať o krásach somálskej krajiny a úžasných ľuďoch, ktorí tam žijú. Jej šírenie kultúrneho relativizmu však netrvalo príliš dlho.

Minulý piatok bola v meste Kismayo zavraždená somálskymi islamskými teroristami z hnutia al-Shabab, keď zaútočili na jej hotel, pričom zavraždili 26 ľudí. Somálskej vláde trvalo 14 hodín, než sa jej podarilo získať späť nad miestom kontrolu. A tým sa končí rozprávka o krásnom Somálsku.

zdroj

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *