Politika

Nicholsonová to nezvládla! Podnikne všetky kroky k izolácii Uhríka v Európskom parlamente

Len včera sme priniesli informáciu o tom, že poslanec ĽSNS Milan Uhrík dostal v Európskom parlamente funkciu, z ktorej neoliberálni slniečkari priam šalejú. Dnes sa k ním pridala aj Lucia Nicholsonová.

Milan Uhrík je členom výboru pre ľudské slobody, spravodlivosť a domáce vzťahy, v Európskom parlamente a práve tento fakt dostáva do nepríčetnosti neoliberálnych fanatikov.

Sulíkova poslankyňa sa rozhodla urobiť všetko pre to, aby bol Milan Uhrík totálne izolovaný. Môže to však dosiahnuť niekto ako ona? To uvidíme.

„Je to paradox, ale poslanec Uhrík, ktorý sa nedokáže vyjadriť jasne k holokaustu a obhajuje sa tým, že nie je historik, človek, ktorý je členom strany, ktorá sofistikovane šíri fašistickú propagandu, sa má stať členom Výboru pre ľudské slobody, spravodlivosť a domáce vzťahy. 
Nemôžem to rešpektovať a aj preto som už začala podnikať kroky na jeho politickú izoláciu a verím, že sa ku mne pridajú aj ostatní kolegovia.“ napísala na svojom profile Nicholsonová.

3 Replies to “Nicholsonová to nezvládla! Podnikne všetky kroky k izolácii Uhríka v Európskom parlamente

  1. Fašizmus je vláda militantných oligarchov cez skorumpovaných politikov. U nás vláda Penty, Esetu, Sorosa, ktorí štvú do svetovej vojny cez kúpených tajtrlíkov ako Kiska, Nicholsonová, PS (Pre Sorosa) a iných. Musolliny povedal, že fašizmus je prepojenie štátnej a korporátnej moci, teda presne to, čo robí EÚ.

  2. Táto „CHUDINKA“ ,ktorá zneužila na dúhovom pochode,len 16 ročné deti s ktorými sa dala odfotiť a vycapila to na fb chce o čom moralizovať?????

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *