Nicholsonová to nezvládla! Podnikne všetky kroky k izolácii Uhríka v Európskom parlamente - MAGAZÍN 1
Slovensko

Nicholsonová to nezvládla! Podnikne všetky kroky k izolácii Uhríka v Európskom parlamente

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Len včera sme priniesli informáciu o tom, že poslanec ĽSNS Milan Uhrík dostal v Európskom parlamente funkciu, z ktorej neoliberálni slniečkari priam šalejú. Dnes sa k ním pridala aj Lucia Nicholsonová.

Milan Uhrík je členom výboru pre ľudské slobody, spravodlivosť a domáce vzťahy, v Európskom parlamente a práve tento fakt dostáva do nepríčetnosti neoliberálnych fanatikov.

Sulíkova poslankyňa sa rozhodla urobiť všetko pre to, aby bol Milan Uhrík totálne izolovaný. Môže to však dosiahnuť niekto ako ona? To uvidíme.

“Je to paradox, ale poslanec Uhrík, ktorý sa nedokáže vyjadriť jasne k holokaustu a obhajuje sa tým, že nie je historik, človek, ktorý je členom strany, ktorá sofistikovane šíri fašistickú propagandu, sa má stať členom Výboru pre ľudské slobody, spravodlivosť a domáce vzťahy. 
Nemôžem to rešpektovať a aj preto som už začala podnikať kroky na jeho politickú izoláciu a verím, že sa ku mne pridajú aj ostatní kolegovia.” napísala na svojom profile Nicholsonová.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *