New York je vraj mŕtvy a už sa nikdy nevráti, tvrdí miestny podnikateľ

Bývalý manažér zaisťovacieho fondu a podnikateľ James Altucher tvrdí, že New York je mŕtvy a už sa nevráti.

Altucher, narodený a vychovaný v New Yorku, vzal svoju rodinu a utiekol na Floridu po júnových nepokojoch Black Lives Matter, keď sa vtedy niekto pokúsil preniknúť do jeho bytu.

Od tej doby mesto i naďalej trpí veľkým nárastom streľby a násilných zločinov, ako aj čelí veľkým ekonomickým problémom v dôsledku opatrení kvôli koronavírusu.

Altucher, ktorý sa objavil vo Fox News Business, sa odvolával na zábery, ktoré boli zverejnené počas rozhovoru a ktoré ukazujú, že 6th avenue je prakticky prázdna.

„V New Yorku už pravdepodobne nefunguje asi 30 až 50 percent reštaurácií a tie už sa nevrátia,“ zdôraznil.

Altucher uviedol, že hoci sú kancelárie v centre mesta otvorené, sú stále z veľkej časti prázdne, pretože spoločnosti ako Citigroup, JP Morgan, Google, Twitter a Facebook povzbudzujú svojich zamestnancov, aby pracovali vzdialene z domu „po budúce roky alebo možno trvalo“.

„To úplne poškodzuje nielen ekonomický ekosystém v New Yorku … ale čo sa stane s vaším daňovým základom, keď všetci vaši pracovníci môžu teraz žiť v krajine kdekoľvek chcú?“ spýtal sa podnikateľov a poznamenal, že veľa utieklo do miest, kde je lacnejšie žiť, ako je Nashville, Austin, Miami a Denver.

Varuje, že sa situácia „len zhoršuje“, Altucher uviedol, že starý New York už sa nevráti a že kreatívne a obchodné príležitosti budú teraz rozptýlené po celej krajine.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *