Neúspešný Harabin neprestáva! Tvrdí, že Kotleba koná na pokyny ambasády USA

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Ešte pred voľbami do NR SR v zime 2020 podal pomocnú ruku Harabinovej strane šéf ĽSNS Marian Kotleba. Chcel vytvoriť akúsi silu proti liberalizmu. Harabin by prijatím tejto ponuky nemal čo stratiť. Stratil by tam len samotný Kotleba, pretože by mal menej vlastných poslancov v parlamente.

Harabin túto ponuku odmietol a aj vďaka nemu prepadlo desaťtisíce hlasov a vytvorila sa vláda s Igorom Matovičom. Okrem toho strana Vlasť ostala dlžná státisíce eur. Teraz Harabin namiesto sebareflexie neustále útočí. V poslednom statuse na svojom profile napísal, že Kotleba koná na pokyny ambasády USA a vďaka nemu je Čaputová prezidentkou.

„Kotleba dosadením Čaputovej do úradu prezidenta na pokyn ambasády USA zámerne vytvoril i podmienky na zmenu Ústavy ohľadne článku o rodine, ktorú Čaputová po inaugurácii aj ihneď avizovala v smere realizácie agendy LGBTI, manželstva párov rovnakého pohlavia, rodič 1, rodič 2. Vrátane presadenia ratifikácie Istanbulského dohovoru.“ napísal Harabin a zdieľal článok z podivného portálu, kde sme našli mnoho pravopisných chýb.