Slovensko

Neúspešného politika Hlinu zbil bezdomovec! Bil ho palicou a päsťami (Video tu)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Neúspešný politik Alojz Hlina, ktorý dostal stranu KDH mimo parlamentu sa dostal do nepríjemnej situácie, kedy ho napadol bezdomovec palicou a päsťami.

Hlina mal upozorniť bezdomovcov, aby neležali na lavičkách, pretože slúžia na sedenie. To si jeden z nich nenechal páčiť a po Hlinovi vyštartoval. Asi sa mu nepáčilo, že si ho neúspešný politik natáča. Zahnal sa po ňom palicou a mal ho udrieť päsťami, informuje Nový Čas.

Pre denník Čas.sk povedal Hlina, že ho bezdomovec udrel dva kráť päsťou a tri krát palicou.

„Dvakrát ma udrel päsťou a trikrát ma udrel palicou. Určite podávam trestné oznámenie, veď keď vás niekto začne biť za bieleho dňa na námestí, tak to asi nie je normálne. Potom som volal políciu, oni ho zobrali a ja idem k lekárovi. Idem vypovedať a keďže ma udrel, mám priniesť aj lekársku správu,“ povedal Hlina pre Čas.sk

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *