Slovensko

Neschopný primátor Vallo a jeho vulgarizmy!: „Do pi*i! Keď tu budú…!“ (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Matúš Vallo vyhral voľby aj vďaka strane Progresívne Slovensko. Tak ako na jeho rečových prejavoch na zastupiteľstvách aj na jeho „vládnutí“ v hlavnom meste môžeme živo pozorovať, ako neschopne by vyzeralo vládnutie Progresívcov na celom Slovensku.

Primátor počas vedenia zastupiteľstva javil známky požitia alkoholu alebo iných psychotropných látok. Za toto si zvýšil plat?

Jedno z prvých opatrení, ktoré Vallo po nástupe do úradu urobil bolo, že si zvýšil plat na 6 tisíc eur. Nezabudol pritom ani na obyvateľov hlavného mesta a učinil v duchu hesla: „Sebe vyšší plat, ľuďom vyššie dane!“ Pozrime sa spoločne na TOP 10 vytýčených, prípadne už aj zrealizovaných nápadov progresívneho primátora:

 1. Zvýšenie daní z nehnuteľností.
 2. Zvýšenie daní z ubytovania.
 3. Zvýšenie parkovného.
 4. Zvýšenie jeho vlastného platu.
 5. Zrušenie viacerých mestských liniek.
 6. Zrušenie parkoviska a nahradenie stolným tenisom.
 7. Nákup nových áut za viac ako 700tis.€.
 8. Nariadenie aby medzimestské autobusy stáli v meste na zastávkach aj niekoľko minút a čakali či
  niekto nastúpi.
 9. Riešenie bus pruhov ich maľovaním na existujúce cesty a pokutovaním vodičov.
 10. Premenovanie Námestia SNP na Námestie Nežnej revolúcie.

Hlavne bod 10. bol najväčším problémom Bratislavčanov. SNP, ktoré jasne patrí do Banskej Bystrice nepatrí do Bratislavy. Do Bratislavy predsa jasne patrí Nežná revolúcia.

Ostáva dúfať, že občania sa poučia a k nasledujúcim voľbám pristúpia zodpovednejšie ako naposledy, keď v Bratislave nebolo voliť až 60% voličov s odôvodnením, že údajne aj tak nič nezmenia. S takýmto prístupom stačilo aby ZA Matúša Valla hlasovalo 15% z oprávnených voličov a tak táto proti Slovenská, liberálna svoloč krytá oligarchami z Penty obsadila Bratislavu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *