Spoločnosť

Neoliberalizmus je tu! Bratislavský transexuál Adam, vystrája v obchode s potravinami.

Slovák (youtuber SLAYTIIINA) Adam sa obliekol do erotického spodného prádla a vyrazil nakupovať do obchodu v Bratislave.

Transexuál z Bratislavy sa obliekol do nevkusného lacného spodného prádla pre ženy a rozhodol sa zaujať v jednom z obchodov nášho hlavného mesta.

V potravinách by ste ho teda stretnúť nechceli. Okrem vulgárneho vyjadrovanie a opisovanie rôznych potravín(banán, jablko,…), ktoré si chce strčiť do…. by Vám zhnusil deň aj jeho výzorom a tancami.

Je zvláštne kam naša spoločnosť speje a aké sú jej následky s rastúcim neoliberalizmom. Musíme si však uvedomiť, že toto sú len začiatky a ak dáme Slovensko do rúk liberálnym politikom, na podobné veci sa budú musieť naše deti pozerať denne. Takéto tipy ľudí sú totiž závislé na pozornosti. Môžeme to vidieť na Dúhových Pochodoch a iných akciách, kde nútene prezentujú ich spôsob ukájania sa, ktorý nieje v poriadku s ľudskou zdravou spoločnosťou.

17 Replies to “Neoliberalizmus je tu! Bratislavský transexuál Adam, vystrája v obchode s potravinami.

  1. Jediné, čo v spoločnosti zlyhalo, sú rodičia a výchova detí… Ich ľahostajnosť, sloboda, ktorú deťom dávajú, ústupky, len aby mali pokoj a nedostatok lásky spôsobuje, že deti si robia, čo chcú a nemajú rešpekt pred nikým a ničím.

  1. Tento článok nemá s politikou nič spoločné. Autor tohto článku je jasne zaujatý voči niektorým politikom. Tento chalan, podľa mňa chcel na seba prilákať pozornosť a niektoré médiá, prípadne niektorí novinári, robia z toho hneď politický konflikt.
   A moja osobná rada pre túto stránku je, ak už chcú uverejňovať takéto články, nech si aspoň zoženú korektora, pretože len pri zbežnom čítaní som tam našla 3 chyby. 😉

 1. No podla mna toto suvisi s politikou… Lebo keby bolo zakonom daane ze za taketo spravanie na verejnosti pojde rovno do cvokarne, tak by si to mozno rozmyslel…

 2. Cudujem sa ,ze mu niekto nerozkopal ksicht, keby , ze som tam so synom na nakupe a vidim toto hovado tam vycinat okamzite dostane ko a bez strachu z nasledkov..hanba naroda tolerancia je jedna vec toto druha.

 3. Keď Slovák dokáže zastreliť novinára za 70 000 eur, tak čomu sa čuduje autorka článku? Však tento homoš to určite nerobil zadarmo. :-)))

 4. Toto video je nic, pozrite ine kde sa humusne vyjadruje na adresu predavacky, alebo ako oblsuhe vo fastfoode hovori ako chce semeno do bagety a rovnako vulgarne nadava.
  Ja neviem, ale keby som videla nejake taleto video svojho decka, dostane okamzite facku a zaracha.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *