Neoliberalizmus je tu! Bratislavský transexuál Adam, vystrája v obchode s potravinami. - MAGAZÍN 1
Slovensko

Neoliberalizmus je tu! Bratislavský transexuál Adam, vystrája v obchode s potravinami.

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Slovák (youtuber SLAYTIIINA) Adam sa obliekol do erotického spodného prádla a vyrazil nakupovať do obchodu v Bratislave.

Transexuál z Bratislavy sa obliekol do nevkusného lacného spodného prádla pre ženy a rozhodol sa zaujať v jednom z obchodov nášho hlavného mesta.

V potravinách by ste ho teda stretnúť nechceli. Okrem vulgárneho vyjadrovanie a opisovanie rôznych potravín(banán, jablko,…), ktoré si chce strčiť do…. by Vám zhnusil deň aj jeho výzorom a tancami.

Je zvláštne kam naša spoločnosť speje a aké sú jej následky s rastúcim neoliberalizmom. Musíme si však uvedomiť, že toto sú len začiatky a ak dáme Slovensko do rúk liberálnym politikom, na podobné veci sa budú musieť naše deti pozerať denne. Takéto tipy ľudí sú totiž závislé na pozornosti. Môžeme to vidieť na Dúhových Pochodoch a iných akciách, kde nútene prezentujú ich spôsob ukájania sa, ktorý nieje v poriadku s ľudskou zdravou spoločnosťou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *