Zo sveta

Nemecko integráciu migrantov nezvládlo. Na Silvestra strieľali aj do policajtov

Nemecká televízia RT publikovala materiál o silvestrovskej noci, kedy dochádzalo k bezprecedentným násilnostiam. Došlo aj na streľbu z automatických zbraní. Autor poukazuje na „očividnú“ skutočnosť, že integrácia migrantov nefunguje.

Cez silvestrovskú noc necháva veľa mladých ľudí vyjsť na povrch svoju zlosť a celé štvrte menia v takzvané „no-go-zóny“, píše autor Andreas Richter.

Silvestrovské ohňostroje sú tradíciou, ktorú ľudia praktizujú po stovky rokov. Pôvodne sa jednalo o vyháňanie zlých duchov za pomoci petárd a rakiet. Pohľad na ulice nemeckých miest ale v súčasnej dobe svedčí úplne o niečom inom, myslí si autor nemeckej RT.

Pre mnohých mladých ľudí je silvestrovská noc príležitosťou na to, aby „vyvetrali“ svoj hnev a svoje ignorovanie krajín, v ktorých sa nachádzajú. Na videách na sociálnych sieťach je vidieť, ako je pre nich samozrejmé strieľať z rôznych druhov pištolí, vrátane automatických zbraní. Ďalej je vidieť, ako vypúšťajú rakety smerom na prechádzajúce autá, a to vrátane policajných áut. Niekoľko ulíc bolo v dôsledku ich vyčíňanie neprístupných pre chodcov po dobu mnohých hodín.

4 Replies to “Nemecko integráciu migrantov nezvládlo. Na Silvestra strieľali aj do policajtov

  1. Dostať to tam, odkiaľ to prišlo, za každú cenu .Čo je dôvodom že si žijú lepšie ako domáci ,nehovoriac o dôchodcoch.

    1. Toto čo sa deje,môže podporovať len politik,ktorý je na mentálnej úrovni tých migrantov,bez štipky úcty k vlastnému ľudu.Čo s takým politikom? Tu bola chýba v 89,že sa nepoužil ako vzor scenár z Rumunska.Stačilo jedného v každom štáte umravniť,a dodnes by mali rešpekt pred ľudom svojej krajiny,takto rozjebávajú bez strachu celé krajiny.A obyčajný ľudia trpia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *