Nemecko integráciu migrantov nezvládlo. Na Silvestra strieľali aj do policajtov

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Nemecká televízia RT publikovala materiál o silvestrovskej noci, kedy dochádzalo k bezprecedentným násilnostiam. Došlo aj na streľbu z automatických zbraní. Autor poukazuje na „očividnú“ skutočnosť, že integrácia migrantov nefunguje.

Cez silvestrovskú noc necháva veľa mladých ľudí vyjsť na povrch svoju zlosť a celé štvrte menia v takzvané „no-go-zóny“, píše autor Andreas Richter.

Silvestrovské ohňostroje sú tradíciou, ktorú ľudia praktizujú po stovky rokov. Pôvodne sa jednalo o vyháňanie zlých duchov za pomoci petárd a rakiet. Pohľad na ulice nemeckých miest ale v súčasnej dobe svedčí úplne o niečom inom, myslí si autor nemeckej RT.

Pre mnohých mladých ľudí je silvestrovská noc príležitosťou na to, aby „vyvetrali“ svoj hnev a svoje ignorovanie krajín, v ktorých sa nachádzajú. Na videách na sociálnych sieťach je vidieť, ako je pre nich samozrejmé strieľať z rôznych druhov pištolí, vrátane automatických zbraní. Ďalej je vidieť, ako vypúšťajú rakety smerom na prechádzajúce autá, a to vrátane policajných áut. Niekoľko ulíc bolo v dôsledku ich vyčíňanie neprístupných pre chodcov po dobu mnohých hodín.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *