Zo sveta

Nemecké dievčatá dôverovali migrantovi. Ten ich opil a odporne znásilnil. Vymývanie mozgov zabralo

Nemecké mestečko Pößneck leží pri českých hraniciach a má približne 11 tisíc obyvateľov. Cez víkend sa stalo dejiskom hroznej udalosti. Afgánsky utečenec (údajne 20 roční), ktorý prišiel do Nemecka ako „maloletý“, opil a následne znásilnil dve mladé nemecké dievčatá (13 a 16).

Dievčatám sa po hroznom akte podarilo utiecť a privolaná polícia násilníka zatkla. Podľa slov polície ide o známu firmu, ktorá má na svedomí rad deliktov ako obchodovanie s drogami a ďalšie skutky a obete sa údajne s násilníkom poznali z minulosti.

Je to jedno z mnohých znásilnení nemeckých bielych žien a dievčat zo strany moslimských utečencov, ktorí nemoslimské ženy považujú za štetky a sexuálne otrokyne. Epidémia utečeneckého znásilňovania a teroru už zasiahla aj malá nemecká mestečká a dávno už nie je doménou veľkých miest.

Je tiež prekvapujúce, prečo rodičia tých dievčat dovolili, aby sa neplnoleté dievčatá stýkal s nejakými moslimskými utečencami. Tu bohužiaľ asi zohrala rolu určitá naivita a hlavne masívna propaganda v médiách a školách a tiež strach, že rodičov obvinia z rasizmu, xenofóbie, antisemitizmu a neonacizmu a ľudsky a profesijne ich zlikvidujú. Pripomíname ako nemecké školy musia povinne posielať žiakov upratovať utečenecké obydlia a navštevovať multikultúrnu výchovu a podieľať sa na integrácii utečencov.

Takto z nemeckých detí robia naivných ľudí, ktorí potom dopadnú tak, ako tieto dve mladé dievčatá, ktoré prežili trauma znásilnenia. Aj toto je však liberálny svet priatelia…

6 Replies to “Nemecké dievčatá dôverovali migrantovi. Ten ich opil a odporne znásilnil. Vymývanie mozgov zabralo

  1. como ganhar na lotofacil, acertar na lotofacil, ganhar na lotofacil, como ganhar na lotofacil de verdade, como ganhar na lotofacil sempre, como ganhar na lotofacil 2020, como ganhar na lotofacil 100 garantido, dicas lotofacil, como acertar na lotofacil, dicas para ganhar na lotofacil

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *