Nemecké dievčatá dôverovali migrantovi. Ten ich opil a odporne znásilnil. Vymývanie mozgov zabralo - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Nemecké dievčatá dôverovali migrantovi. Ten ich opil a odporne znásilnil. Vymývanie mozgov zabralo

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Nemecké mestečko Pößneck leží pri českých hraniciach a má približne 11 tisíc obyvateľov. Cez víkend sa stalo dejiskom hroznej udalosti. Afgánsky utečenec (údajne 20 roční), ktorý prišiel do Nemecka ako “maloletý”, opil a následne znásilnil dve mladé nemecké dievčatá (13 a 16).

Dievčatám sa po hroznom akte podarilo utiecť a privolaná polícia násilníka zatkla. Podľa slov polície ide o známu firmu, ktorá má na svedomí rad deliktov ako obchodovanie s drogami a ďalšie skutky a obete sa údajne s násilníkom poznali z minulosti.

Je to jedno z mnohých znásilnení nemeckých bielych žien a dievčat zo strany moslimských utečencov, ktorí nemoslimské ženy považujú za štetky a sexuálne otrokyne. Epidémia utečeneckého znásilňovania a teroru už zasiahla aj malá nemecká mestečká a dávno už nie je doménou veľkých miest.

Je tiež prekvapujúce, prečo rodičia tých dievčat dovolili, aby sa neplnoleté dievčatá stýkal s nejakými moslimskými utečencami. Tu bohužiaľ asi zohrala rolu určitá naivita a hlavne masívna propaganda v médiách a školách a tiež strach, že rodičov obvinia z rasizmu, xenofóbie, antisemitizmu a neonacizmu a ľudsky a profesijne ich zlikvidujú. Pripomíname ako nemecké školy musia povinne posielať žiakov upratovať utečenecké obydlia a navštevovať multikultúrnu výchovu a podieľať sa na integrácii utečencov.

Takto z nemeckých detí robia naivných ľudí, ktorí potom dopadnú tak, ako tieto dve mladé dievčatá, ktoré prežili trauma znásilnenia. Aj toto je však liberálny svet priatelia…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *