Spoločnosť Zo sveta

Nemecká rodina si domov nasťahovala migranta. Ten im dobodal 11-ročného syna nožom. Život mu zachránil pes

Nemecká rodina z Bavorska prichýlila vo svojom dome 26-ročného imigranta z africkej Eritrey, ten na oplátku dobodal ich syna. Po roku od incidentu ho čaká súd.

Imigrantov treba v Európe privítať a treba im pomôcť! Možno to si povedala 34-ročná Nemka so svojim manželom, keď vo svojom dome ubytovali 26-ročného „utečenca“ Abdulrahmana. Rodina sa chcela o tohto Afričana postarať, no dopadlo to úplne inak. V júli 2018 Abdulrahm nožom napadol ich jedenásťročného syna, bodal ho a snažil sa mu podrezať hrdlo. Chlapcovi zachránil život pes, ktorý začal chlapca brániť. Chlapcovi sa napokon podarilo vyslobodiť a utiecť von z domu, kde ho však útočník s nožom aj naďalej prenasledoval. Chlapcovi napokon pomohli okoloidúci a s ťažkými zraneniami bol prevezený do nemocnice. Útočiaci imigrant bol zatknutý a po roku od útoku sa postaví v meste Passau pred súd. Rozsudok sa očakáva 6. júna, no je otázne, či útočiaci imigrant napokon skončí vo väzení, pretože obhajcovia tvrdia, že dôvodom útoku bola útočníkova psychická porucha.

zdroj

7 Replies to “Nemecká rodina si domov nasťahovala migranta. Ten im dobodal 11-ročného syna nožom. Život mu zachránil pes

  1. Nemci, Merkerlová zakázala informovať verejnosť o násilnostiach migrantov ! Preto nemôže byť zdroj zverenený !

  2. ????tak im treba ludska hlupost tana !!!ti jebe mam dve deti v zibote by som si nezobral do bytu slovenskeho cudzinca nie kokota z afriky ich sprostost..ano som extremista ty co niesu berte domov k zenam a detom migrantov zbohom hlupaci píše:

    n

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *