Nemecká rodina si domov nasťahovala migranta. Ten im dobodal 11-ročného syna nožom. Život mu zachránil pes - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Nemecká rodina si domov nasťahovala migranta. Ten im dobodal 11-ročného syna nožom. Život mu zachránil pes

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Nemecká rodina z Bavorska prichýlila vo svojom dome 26-ročného imigranta z africkej Eritrey, ten na oplátku dobodal ich syna. Po roku od incidentu ho čaká súd.

Imigrantov treba v Európe privítať a treba im pomôcť! Možno to si povedala 34-ročná Nemka so svojim manželom, keď vo svojom dome ubytovali 26-ročného „utečenca“ Abdulrahmana. Rodina sa chcela o tohto Afričana postarať, no dopadlo to úplne inak. V júli 2018 Abdulrahm nožom napadol ich jedenásťročného syna, bodal ho a snažil sa mu podrezať hrdlo. Chlapcovi zachránil život pes, ktorý začal chlapca brániť. Chlapcovi sa napokon podarilo vyslobodiť a utiecť von z domu, kde ho však útočník s nožom aj naďalej prenasledoval. Chlapcovi napokon pomohli okoloidúci a s ťažkými zraneniami bol prevezený do nemocnice. Útočiaci imigrant bol zatknutý a po roku od útoku sa postaví v meste Passau pred súd. Rozsudok sa očakáva 6. júna, no je otázne, či útočiaci imigrant napokon skončí vo väzení, pretože obhajcovia tvrdia, že dôvodom útoku bola útočníkova psychická porucha.

zdroj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *