Nejak to už nezvláda! Takto vybuchol Matovič pred novinármi (Video)

Premiér Igor Matovič spolu so Sulíkom a Remišovou navštívili v nemocnici sv. Michala v Bratislave hospitalizovaného predsedu parlamentu Borisa Kollára, aj keď sú momentálne zakázané návštevu v nemocniciach.

Táto návšteva sa nepáčila dokonca ani hlavnému hygienikovi „Pokiaľ viem, máme zákaz návštev s výnimkou vážnych stavov, keď je na návšteve kňaz alebo blízka rodina za dodržania prísnych epidemiologických pravidiel,“ uviedol Mikas s tým, že nevie o žiadnej výnimke vo vyhláške, ktorá by dovoľovala koaličným partnerom návštevu Kollára.

Matovič však novinárom tvrdí, že do nemocnice išiel s tým, že tam, kde leží Kollár, ide o samostatný trakt a môže ho navštíviť. Počas vysvetľovania novinárom však bolo vidieť, že Matovič to už akoby nezvláda. Dokonca sa ich opýtal, či sú normálni.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353