Zo sveta

Nedodržiavala karanténu, tak si po ňu prišli priamo na pláž! Ženu odviedli v putách (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Žena nakazená koronavírusom odviezla svojho syna do školy a potom išla surfovať na jedno z najpopulárnejších miest v Španielsku San Sebastian na pláž La Zurriola (video na konci článku)

Polícia ženu naháňala na pláži a tá odmietla vyjsť z vody. Svedkovia tvrdia, že počuli, ako na ňu polícia kričí, aby vyšla z vody lebo má pozitívny test na koronavírus. Žena miesto toho, aby políciu poslúchla, išla plávať do inej oblasti.

Nakoniec sa ženu podarilo dostať z vody a pomocou obušku a pút ženu odviedli z pláže. Ak sa zistí, že žena niekoho nakazila, hrozí jej pokuta približne 120 000eur.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!