NAŽIVO TU: Bukovský, Török či Lakota diskutujú o pandémii - MAGAZÍN 1
Slovensko

NAŽIVO TU: Bukovský, Török či Lakota diskutujú o pandémii

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Dnes o 20:00 sa začne dlho očakávaná diskusia medzi odborníkmi z dvoch táborov. Pôjde o provládnych odborníkov na koronavirúsovú krízu a ich oponentov.

Aktualizácia 20:03: Provládni odborníci ako Lengvarský, Mikas či Krčméry nakoniec v diskusii nevystúpili. Ospravedlňujeme sa všetkým, ktorých sme zmiatli nadpisom. Z informácii o diskusii sme prvotne vyčítali, že zúčastnení budú aj menovaní vyššie.

Projekt Hovorme Spolu pozval do diskusie mená ako Vladimír Lengvarský, Igor Bukovský, Ján Mikas, Pavol Török, Ján Lakota či Peter Weis.

Tu môžete pozerať naživo:

5 Replies to “NAŽIVO TU: Bukovský, Török či Lakota diskutujú o pandémii

 1. Skoda preskoda, celu tuto diskusiu organizatori znicili tymi minutami a sekundami, neda sa to pocuvat ako ludi seknu v strede vety a nenechaju ich dokoncit ani myslienku …. hrozne, neda sa to pocuvat, 2 minuty na odpoved, to je sutaz nejaka ? pocuvala som podobnu diskusiu kde bol cekan, klempa a ostatni, tiez tam bol modetator a ti mali na reakcie a odpovede tolko casu, kolko bolo treba…. toto sa ozaj neda pocuvat .. skoda… by ma zaujimalo co panov moderatorov tak neskutocne casovo limituje ci im doma deti placu alebo co v tom je ze 2 minuty a ani o sekundu viac… takze to musim vypnut, neda sa to pocuvat, su to preteky nejake divne, nie diskusia… skoda

 2. Kedy už konečne NIEKTO sa jasne vyjadrí, že táto tzv.pandémia je zámerne vyvolaná laboratórne vyvinutým VÍRUSOM, s cieľom :
  – rastu bohatstva farmaceutických spoločnosti
  – vykynoženia veľkého počtu obyvateľstva zeme
  – rastu chudoby obyvateľstva ako sprievodný jav poklesu ekonomiky vo všetkých častiach sveta
  Inými slovami – ide vlastne o najnovší nástroj a formu vraždenia ľudí , keď už
  zbrane zbrojného priemyslu nenachádzajú odbyt ani v tretích krajinách

  A kedy už konečne organizátori protestov proti pandemickým opatreniam vlád civilizovaného sveta začnú konečne organizovať protesty na okamžité
  z a s t a v e n i e lABORATÓRNEJ VýROBY tohoto vírusu a jeho šírenia na zemi. ????????? !!!!!!!!!!

 3. ozaj prvá lastovička,ale aspoň bola.Chcem naozaj oceniť moderátorov diskusie ako bravúrne zvládli všetko,veď o nich vlastne ani moc nevieme a pustili sa do takejto debaty.zvládli to perfektne, počuli sme naozaj odborníkov,ďakujeme im za to,že do diskusie prišli.Mnohé veci vieme už dávnejšie,teraz sa nám to potvrdilo a máme nad čím rozmýšlať. Je to ozaj hrozná doba a vakcináciou asi chcú mať podchytených všetkých ľudí možno cez očk.látku, ako sa hovorí o novom usporiadaní sveta.Ale to je veľmi široká téma.Ešte raz ďakujem a budeme sa tešiť na ďalšie relácie.

 4. A teraz celkom úprimne. Čo nového sme sa dozvedeli? Opakujem, čo nového. O odbornosti diskutujúcich nepochybujem, vážim si ich a sledujem. Práve preto sa pýtam, čo nového? Pán
  Baránek to povedal jasne. Čo urobí Slovák dnes pre zlepšenie svojho života, ak si to hoci aj trikrát pozrie. Oceňujem snahu, oceňujem, vážim si prítomných, no znova sa pýtam – a teraz čo? Reláciu som očakával a súhlasím s názormi diskutérov, no to všetko bolo vopred zrejmé. Treba pokračovať, ale efektívne, konzílium si môžu záujemci urobiť aj sami. Skrátka – „prvá lastovička“.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *