Navrhujú zatvoriť reštaurácie aj fitness centrá: „keď teraz dôjde zákaz, tak ich vlastne zlikvidujeme“

Podľa informácii pandemická komisia navrhla zatvoriť reštaurácie, fitness centrá a podobné prevádzky. Minister hospodárstva Richard Sulík však nesúhlasí s týmto nápadom.

Zástupcovia SaS sú podľa Sulíka proti zatváraniu. Podľa neho experti nemajú dáta, koľko ľudí sa nakazilo vo fitnes centrách, reštauráciách, či v divadlách a preto takéto zákazy považuje za strieľanie od pásu a škodlivé pre ekonomiku.

„Už na jar došlo k veľkým škodám (ekonomickým poz. red.) napríklad v reštauráciách, ale aj fitness centrá, oni sú vlastne na dne. Vyčerpali si svoje rezervy. Melú z posledného, keď teraz dôjde zákaz, tak ich vlastne zlikvidujeme. Preto SaS je zásadne proti.“ povedal Sulík.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353