Nápis "tento autobus šoféruje Nemec" stál vodiča miesto. Udal ho liberálny aktivista - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Nápis “tento autobus šoféruje Nemec” stál vodiča miesto. Udal ho liberálny aktivista

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Istý vodič drážďanského dopravného podniku si na svoj autobus dal nápis “tento autobus riadi nemecký vodič”. Keď to uvidel miestny proimigrantský aktivista Peter Dörffel, tak bol podľa vlastných slov zhrozený, vraj sa podobné činy stávajú spoločensky stále akceptovateľnejšie a on nevie, ako by sa s tým vraj vyrovnávalo mnoho z jeho priateľov utečencov.

Aktivista preto okamžite všetko nahlásil zamestnávateľovi vodiča. Drážďanský dopravný podnik zareagoval okamžite a vodiča prepustil, pretože vraj sú “politicky neutrálna firma”. Síce nie je celkom jasné, čo je za politický názor, keď Nemec v Nemecku povie, že je Nemec, ale to nikoho nezaujíma. Rovnako podľa podniku nie je problém, keď podnik propagoval napríklad LGBT agendu.

Sasko a jeho Drážďany sú jedno z hlavných centier odporu proti súčasnej imigrantskej invázii a ničenia nemeckej kultúry a robia pokrokovým nemeckým úradom a ich pánom z radov finančnej oligarchie ťažkú ​​hlavu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *