Spoločnosť

Nakazených na Slovensku môže byť čoskoro 170-tisíc, vrchol epidémie v júli, vyhlásil minister

Nový minister zdravotníctva Marek Krajčí povedal v relácii Braňo Závodský naživo v rádiu Expres, že vrchol epidémie bude v polovici júla a teda o 110 dní.

Podla ministra sa nakazia 3% populácia a nakazených bude vyše 170-tisíc ľudí o dva mesiace.

Minster vychádza z novej analýzy Inštitútu zdravotnej politiky. Podľa prvej analýzy malo byť nakazených až desať percent populácie. Štátni analytici prognózu pravidelne aktualizujú podľa aktuálnej situácie.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Číslo účtu: SK2811000000008017035353

3 Replies to “Nakazených na Slovensku môže byť čoskoro 170-tisíc, vrchol epidémie v júli, vyhlásil minister

  1. ale prečo,????čo sme natom horšie ako Taliani a tam sa situácia zlepšuje???? mne to pridaá , že niekto vynáša prognózy, ktoré vyhovujú… a komu??? a prečo???? pýtam sa….

  2. Presne tak!!
    Niečo tu nesedí…Toho Matoviča niekto chcel dosadiť, pretože keď on nastúpil, tak hneď sa zvýšil počet chorých…netestuje sa a atď…a médiá trepu o niečom inom len aby sa to nedozvedela verejnosť!!
    Ja si myslím, že niekto dá snaží vyvolať chaos a strach a to bez toho akože vírusu!!
    Dokonca už aj Taliani niečo iné tvrdia než naše médiá!!!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *