NAKA chcela zadržať bývalého policajného prezidenta Lučanského, ten je v Chorvátsku

Polícia v stredu ráno zadržala niekoľko osôb a medzi nimi aj bývalého šéfa Úradu zvláštnych policajných činností ministerstva vnútra a niekdajšieho viceprezidenta Finančnej správy.

Akcia Božie mlyny pokračuje a jedným z obvinených je aj bývalý policajný prezident Milan Lučanský, či námestník Slovenskej informačnej služby Boris Beňa.

Ako informuje Denník N, Milan Lučanský je momentálne na ceste z Chorvátska na Slovensko, s políciou sa dohodol, že sa dostaví na výsluch.

,,Rád by som, ale som v zahraničí,“ uviedol na úvod telefonátu Milan Lučanský pre TV JOJ.

Milan Lučanský uviedol, že nevie a netuší, v akej veci by mal byť vyzvaný na výsluch. To, že ho chceli policajti zadržať viac komentovať nechcel. Na otázku TV JOJ, či pôjde na políciu uviedol, že ak bude vyzvaný tak určite. 

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353