Nádejná bežkyňa v balerínkach má po kariére. Otehotnela v osade so 17-ročným - MAGAZÍN 1
Slovensko

Nádejná bežkyňa v balerínkach má po kariére. Otehotnela v osade so 17-ročným

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Každý na Slovensku si pamätá mladé dievča z osady, ktoré vyhralo preteky len balerínkach. Annumáriu z osady vtedy všetci obdivovali a videli v nej obrovský talent. Dnes však podľa informácii gipsyty.eu je mladé 16 ročné dievča tehotné a nezúčastni sa ani ďalších pretekov v Brne.

„Teším sa z jej úspechu, ktorý sa dostavil napriek tomu, že jej výkonnosť následkom covidu poklesla, keďže netrénovala tak často, ako by bolo potrebné. Vyhliadky do budúcností sú dobré, keďže Annamária je naozaj talent od Boha. Všetko závisí len od nej. Ja a moja manželka robíme naozaj všetko pre to, aby sme ju pritiahli na tréning,“ povedal jej tréner Norbert Pecze koncom júna pre denník Plus jeden deň.

Portál gipsytv.eu kontaktoval trénera mladej bežkyne, ktorý oznámil, že momentálne nebude možné s ňou urobiť reportáž a podľa ich informácii má byť tehotná s mladíkom, s ktorým žila v osade. Annamária podľa medializovaných informácií bývala so 17-ročným priateľom v osade Budulovská v Moldave nad Bodvou.