Slovensko

Na dúhovú stenu v Bratislave niekto napísal Fu*k LGBT. Valla to mrzí a bude to rýchlo riešiť

V našom hlavnom meste majú opäť problém s niekým, kto nie je zástancom LGBTI komunity. Objavil sa tu totiž opäť nápis Fu*k LGBT. Prvý nápis hlavné mesto odstraňovalo z mosta Lafranconi.

Tentokrát na brnianskej ulici v Bratislave totiž niekto znova napísal nenávistný nápis „F*CK LGBT“ na dúhovú stenu. Na Facebooku na to upozornila advokátka a členka predsedníctva mimoparlamentného Progresívneho Slovenska Lucia Plaváková. 

Plavková zaslala až žiadosť mestu, aby tento nápis odstránili a považuje ho za „neakceptovateľný útok voči veľkej časti obyvateľov a obyvateliek Bratislavy.“ 

„Mrzí ma to, pokúsim sa to čo najrýchlejšie napraviť,” reagoval na sociálnej sieti primátor Bratislavy Matúš Vallo. 

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!