Na dúhovú stenu v Bratislave niekto napísal Fu*k LGBT. Valla to mrzí a bude to rýchlo riešiť

V našom hlavnom meste majú opäť problém s niekým, kto nie je zástancom LGBTI komunity. Objavil sa tu totiž opäť nápis Fu*k LGBT. Prvý nápis hlavné mesto odstraňovalo z mosta Lafranconi.

Tentokrát na brnianskej ulici v Bratislave totiž niekto znova napísal nenávistný nápis „F*CK LGBT“ na dúhovú stenu. Na Facebooku na to upozornila advokátka a členka predsedníctva mimoparlamentného Progresívneho Slovenska Lucia Plaváková. 

Plavková zaslala až žiadosť mestu, aby tento nápis odstránili a považuje ho za „neakceptovateľný útok voči veľkej časti obyvateľov a obyvateliek Bratislavy.“ 

„Mrzí ma to, pokúsim sa to čo najrýchlejšie napraviť,” reagoval na sociálnej sieti primátor Bratislavy Matúš Vallo. 

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353