Slovensko

Na diskusii s Lengvarským klamali ľudí do očí? Vraj v Ubli žiadni dôchodcovia po očkovaní na covid neumreli

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Vo štvrtok 30.septembra sa konala diskusia o očkovaní v Piešťanoch, kde prišiel aj samotný minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský. V diskusii sa mali ľudia dozvedieť, prečo sa nechať očkovať. Divákom sa však nepáčilo, že medzi sebou diskutovali len ľudia, ktorí boli „z jednej strany“ a nemali proti sebe žiadnu oponentúru v podobe odborníkov.

Na otázky ľudí niekedy minister ani neodpovedal alebo si žiadal zaslať otázky na email. Lekárka Zuzana Nedelková, ktorá sedela vedľa ministra dokonca tvrdila, niečo, čo nie je pravda. Ľudia sa opýtali ministra, čo hovorí na medializovaný prípad z domovu sociálnych služieb v Ubli, kde boli všetci zaočkovaní a väčšina sa aj tak nakazila covidom. Dokonca tam dvaja dôchodcovia aj na covid umreli a mali v sebe dve dávky vakcíny.

Minister Lengvarský o tomto prípade údajne ani nevedel. Lekárka Nedelková si vzala mikrofón a ľuďom povedala, že v sociálnom zariadení podľa nej nikto neumrel a to len vďaka vakcínam. Médiá hlavného prúdu ako TA3, Markíza či TV JOJ však informovali o tom, že k úmrtiam prišlo. Klamali teda médiá alebo mala lekárka málo informácii? Či dokonca vie niečo viac? Ľudia po diskusii mali ešte viac otázok. Niektorí odborníci tvrdia, že ak by v Ubli neboli vôbec zaočkovaní, tak by tam umrelo ešte viac ľudí a toto je len dôkazom toho, aká je delta verzia agresívna.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *