Slovensko

Muža v Tescu Ružomberok nepustili kúpiť ani chleba. Nebol očkovaný, ale bol hladný po robote

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Ešte včera 24.novembra na Slovensku neplatil lockdown a vo viacerých prevádzkach bol zmätok. Do obchodných centier púšťali len očkovaných.

Predajne Tesco sa snažili páskou rozdeliť očkovaných a neočkovaných no nie všade to šlo. V Tescu v Ružomberku nepustili muža si kúpiť ani chlieb. Nebol totiž očkovaný. SBS sa mu snažila vysvetliť, aby išiel do obyčajných potravín, kde ho pustia. On si však chcel v Tescu kúpiť len chlieb.

Ochranka ho upokojovala, že to platí už len posledný deň, pretože potom bude lockdown.

7 Replies to “Muža v Tescu Ružomberok nepustili kúpiť ani chleba. Nebol očkovaný, ale bol hladný po robote

  1. no čo už len by mohol dementný matovič vymyslieť ako záakz kupovať rozžky pre neočkovaných – totálna blbosť ako celýá Matovič, jeho mamka radšej pri súloži mala to semeno prehltnúť

  2. Ďalší magor, ktorý prišiel vyrývať a ukazovať svoju inteligenciu a „zbehlosť“ v zákonoch. Ľudia, pochopte, že týmto mudrovaním nikomu nepomôžete, akurát vyvolávate zbytočné roztržky a komplikujete život pracovníkom, ktorí za nič nemôžu. Keby sme sa všetci začali dívať na svet viac z pohľadu potrieb toho druhého, bolo by tu menej takýchto zjavov.

    1. ja mám prihliadať na potreby iného, keď si pôjdem kúpiť základné potraviny??? teda nekúpim si ich, lebo niekto má potrebu??? tebe musí v tej hlavičke inak …bať!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *