Slovensko

Muža po celoplošnom testovaní bolelo v nose. Lekár zistil, že mu poškodili dutinu

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Muž z Banskej Bystrice sa na sociálnej sieti sťažoval kvôli celoplošnému testovaniu. Ako uvádza, po výtere z nosohltana pociťoval bolesti v nosnej dutine a bol nútený vyhľadať odborného lekára.

Po vyšetrení mu lekár vysvetlil, že má po testovaní poškodenú nosnú dutinu. Lekár mu predpísal liečbu a poslal ho na rtg. vyšetrenie nosa.

„Po absolvovaní celoplošného testovania som začal pociťovať bolesti v nosnej dutine. Keďže bolesti neprestávali ani po niekoľkých dňoch bol som nútený vyhľadať odborného ORL lekára. Po odbornom vyšetrení mi bolo vysvetlené že po neodbornom a nešetrnom testovaní mám poškodenú nosnú dutinu.. Predpísali mi ATB liečbu a poslali na rtg.vyšetrenie nosa. Chcem sa Vás opýtať či mal niekto po testovaní podobné zdravotné problémy. P.S. : Uvažujem o podaní sťažnosti za nešetrný postup pri odoberaní vzorky a ujmu na mojom zdraví, Poraďte mi kde by som mal poslať moju sťažnosť. Za všetky rada vopred ďakujem.“ sťažuje sa muž na sociálnej sieti.