Muža po celoplošnom testovaní bolelo v nose. Lekár zistil, že mu poškodili dutinu

Muž z Banskej Bystrice sa na sociálnej sieti sťažoval kvôli celoplošnému testovaniu. Ako uvádza, po výtere z nosohltana pociťoval bolesti v nosnej dutine a bol nútený vyhľadať odborného lekára.

Po vyšetrení mu lekár vysvetlil, že má po testovaní poškodenú nosnú dutinu. Lekár mu predpísal liečbu a poslal ho na rtg. vyšetrenie nosa.

„Po absolvovaní celoplošného testovania som začal pociťovať bolesti v nosnej dutine. Keďže bolesti neprestávali ani po niekoľkých dňoch bol som nútený vyhľadať odborného ORL lekára. Po odbornom vyšetrení mi bolo vysvetlené že po neodbornom a nešetrnom testovaní mám poškodenú nosnú dutinu.. Predpísali mi ATB liečbu a poslali na rtg.vyšetrenie nosa. Chcem sa Vás opýtať či mal niekto po testovaní podobné zdravotné problémy. P.S. : Uvažujem o podaní sťažnosti za nešetrný postup pri odoberaní vzorky a ujmu na mojom zdraví, Poraďte mi kde by som mal poslať moju sťažnosť. Za všetky rada vopred ďakujem.“ sťažuje sa muž na sociálnej sieti.

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353