Muža bez rúška vo Vrútkach na zástavke brutálne spacifikovali policajti! O čo išlo? (Video)

Na sociálnej sieti sa objavilo šokujúce video zo zástavky vo Vrútkach. Na záberoch vidíme, ako niekoľko policajtov stojí pri dvoch mužoch a jeden z nich nemá nasadené rúško. Celý incident sa končí tým, že jedného z mužov spútajú a spacifikujú ho na zemi. Video sa zdieľa s tým, že muža zadržali, lebo nemal rúško. Podľa informácii miestnych je však pravda inde. Muž mal podľa všetkého kopať vlastného psa, keď to však videl okoloidúci, zastal si psa, na čo ho majiteľ psa a jeho kamarát mali napadnúť a rozbiť mu sklenenou fľašou hlavu. (Video na konci článku)

„Ďalšie zbytočné násilie. Mladý muž kopal do svojho psa, okoloidúci Emil sa psika zastal. Za to mu jeho majiteľ s kamarátom rozbili sklenenou fľaškou hlavu. Páchateľov chytila polícia do pár minút za čo im náleží poďakovanie. Príbeh opísala Emilova priateľka Kristína ktorá útok videla z balkóna a zavolala pomoc. Útok sa stal len ulicu vedľa ZŠ kde sme robili reportáž o útoku nožom. Emilovi želám skoré uzdravenie“ objavila sa informácia regionálnej skupine VRÚTKY – Otvorené mesto – názory , postrehy , akcie a udalosti

Túto informáciu potvrdili aj viacerí diskutujúci „Prečo skončil na zemi ani sa nečudujem a poviem popravde že si by si zaslúžil si posedieť v chládku toto nie je prvý incident čo urobil poznám ho a psíka má len pár mesiacov psík je k ľuďom kľudný len nie ku druhým zvieratám no keď ho doniesol psík bol dobrý aj k iným psíkom no časom sa menil čiže psík niečo prekonal chalan je feťák a alkoholik“ píše Renáta, ktorá tvrdí, že agresívneho mladíka pozná.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353