Muž v Skalici sa dal dvakrát otestovať. V jednej obci bol pozitívny a v druhej negatívny. Už ho rieši polícia - MAGAZÍN 1
Slovensko

Muž v Skalici sa dal dvakrát otestovať. V jednej obci bol pozitívny a v druhej negatívny. Už ho rieši polícia

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Polícia na sociálnej sieti informovala o mužovi, ktorý v druhom kole celoplošného testovania porušil pravidlá a išiel sa dať otestovať dvakrát.

Mužovi vyšiel najprv pozitívny výsledok na odbernom mieste v obci Trnovce. Hneď na to sa šiel dať otestovať ešte raz a to do obce Prietržka, kde mu už test vyšiel negatívny.

“Muž prišiel na test v obci Prietržka. Keď mu oznámili negatívny výsledok, na mieste sa priznal, že asi pred hodinou absolvoval test aj v obci Trnovec. Tento výsledok bol však pozitívny,” uviedla polícia.

Skalickí policajti sa prípadom zaoberajú a zadokumentovali ho. “Presná kvalifikácia bude stanovená po prvotných úkonoch. Stále platí, že v prípade pozitívneho testu sa mal 50-ročný muž presunúť do domácej karantény a dodržiavať pokyny uvedené na zadnej strane certifikátu,” doplnila polícia.