Muž dostal 15 rokov väzenia za to, že v mešita nechal kúsok slaniny

Muž z Floridy, ktorý sa vlámal do mešity, a nechal tam kus slaniny, dostal 15 rokov potom, čo sa k činu priznal.

Michael Wolfe (37), si za mrežami štátnej väznice odsedí 15 rokov nasledovaných pätnásťročnou podmienkou za čin z januára 2016, kedy sa vlámal do mešity Islamskej spoločnosti centrálnej Floridy v Titusville.

“Muž priznal vinu, že znesvätil mešitu s nenávistným úmyslom, čo z jeho činu robí závažný trestný čin,” povedal Todd Brown, hovorca prokuratúry. Motív činu nebol zverejnený.

V čase, keď Wolfe v mešite slaninu nechal, v USA vzrastal počet útokov na moslimské svätostánky. Moslimské skupiny preto lobovali za prísne vyšetrovanie týchto skutkov.

Polícia oznámila, že Wolfe sa dostal do mešity, kde rozbil svetla a okná a nechal tam slaninu, ktorá je v islame zakázaná.

Potom, čo si Wolfe odpyká 15 rokov väzenia, sa nesmie ďalších 15 rokov k akejkoľvek mešite priblížiť.

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *