Multikultúrni chlapci v Paríži sa bili s Poliakom: 4 na 1 aj tak nemali šancu (Video)

Na internete sa objavilo video, kde na parížskom nádraží Gare de Paris-Nord malo dôjsť do šarvátky medzi miestnymi mladíkmi a údajným poľským turistom.

Video sa objavilo s popismi, že malo ísť vreckárov a to malo byť začiatkom bitky medzi mladíkmi a mužom. Podľa všetkého ide o nádražie v Paríži, čomu nasvedčuje aj vizuálna podoba nádražia na videu.

Turista má byť Poliak a naznačuje to aj jeho vyjadrovanie sa vo videu a to klasické slová ako “O ty ku*wo jedna!”. Mladíci však ako vidieť, nemali veľkú šancu, aj keď sa niekoľkí naraz snažili Poliaka dostať.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353