Mora, ktorý odišiel od Kotlebu sa pustil do Špánika: "Nikdy sa v strane nehailovalo! Ospravedlň sa!" - MAGAZÍN 1
Slovensko

Mora, ktorý odišiel od Kotlebu sa pustil do Špánika: “Nikdy sa v strane nehailovalo! Ospravedlň sa!”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Ján Mora je bývalým členom ĽSNS a v súčasnosti poslanec NR SR.

Zo strany odišiel pred pár týždňami a špekulovalo sa o tom, že vstúpi do strany Štefana Harabina. Tieto informácie Mora vyvrátil.

Mora sa dnes vyjadril na sociálne sieti na stranu Milana Špánika, ktorý nastúpil ako náhradník za Milana Mazureka. Špánik prezliekol kabáta a okamžite sa pustil bez dôkazov a faktov do Ľudovej strany Naše Slovensko. Dokonca si zaplatil reklamu v liberálnom denníku Nový Čas.

“Aj keď som vystúpil z klubu ĽS Naše Slovensko, považujem vyjadrenie Milana Špánika, ktorý si dal zaplatiť reklamu v bulvárom denníku ( alebo mu ju niekto zaplatil..!!), za bezprecedentný a podlý útok, ktorý nemá absolútne nič spoločné s realitou!! So stranou ĽS Naše Slovensko som sa ja osobne rozišiel skrz určitých názorov na smerovanie či fungovanie strany, ale absolútne odmietam, že by sa v strane heilovalo ci čokoľvek podobné – to by som tam nevstúpil NIKDY!!
Preto vyzývam poslanca NRSR Milan Špánika aby:
1. Zverejnil meno či skupinu ľudí, ktorá ho na tento primitívny útok nahovorila!
2. Sa ospravedlnil za toto evidentné a hlúpe klamstvo!
3. Odstúpil skrz vzniknutej situácie z pozície poslanca NRSR!
Ja samozrejme akceptujem politický boj o moc, ale absolútne odmietam podlé útoky, ktoré nemajú s realitou absolútne nič spoločné!!

Ján Mora
bývalý podpredseda ĽS NAŠE SLOVENSKO”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *