Mladík si sám nožom odstránil penis, aby sa stal príťažlivejším pre mužov - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Mladík si sám nožom odstránil penis, aby sa stal príťažlivejším pre mužov

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

23 ročný Trent Gates, ktorý je tiež členom LGTB komunity, si sám odstránil mužské prirodzenie. Najprv si v roku 2016 odstránil semenníky a v roku 2017 si sám keramických nožom odstránil penis.

Trent Gates pre portál Metro povedal, že sa mu jeho pohlavný úd naozaj nepáčil no nechcel sa ani stať ženou a takto je to v súlade s transexuálnou komunitou v poriadku. Je to pre neho stredná cesta.

Pri zákroku použil ľadovú vodu a niekoľko dní užíval tabletky na bolesť. Po zákroku, kedy si sám odrezal penis bol prevezený do nemocnice, kde ho chirurg zašil. Mladý ITčkar Trent si celý zákrok fotil a nahrával.

LGBT Američan videl svoju inšpiráciu na internete, kde sa prvý krát stretol s pojmom Nullo a hneď vedel, že chcem byť jedným z nich.

Termín nullo (alebo smoothie) označuje extrémnu subkultúru modifikácie tela, ktorú tvoria prevažne muži, ktorí mali svoje genitálie (a niekedy aj bradavky) chirurgicky odstránené. (wikipedia)

Trent samého seba označuje ako binárnu osobu, ktorá je priťahovaná mužmi, ale necíti sa ako žena.

„Použil som keramiku (nôž), pretože jej ostrejší ako oceľ, menej trhania a šklbania pri rezaní. „Všetko som vopred dezinfikoval alkoholom. Urobil som všetky opatrenia. Nemal som žiadnu infekciu. Išiel som hneď do nemocnice. „Úprimne som nemal problém s bolesťou.” opísal zákrok Trent.

zdroj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *