Slovensko

Mladíci tmavej pleti najprv 90 ročnej starenke pomáhali, potom ju zavraždili

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Ešte 10. júna našli zavraždenú 90 ročnú starenku v jej vlastnom dome v obci Muráň. Dnes túto vraždu polícia objasnila.

Zavraždiť ju mali dvaja mladíci tmavej pleti pre 8 eur. Práve toľko chýbalo v jej peňaženke, informuje o tom televízia Markíza.

Mladíci mali dokonca starenke v minulosti aj pomáhať s drevom.

„18-ročný Matúš a 16-ročný Denis, 8. júna v nočných hodinách, so zámerom získať finančnú hotovosť, po vzájomnej dohode a predchádzajúcom požití alkoholu, neoprávnene vošli do rodinného domu v obci Muráň. V dome spala 90-ročná dôchodkyňa, ktorú potom, ako sa prebrala zo spánku, starší z páchateľov zavraždil. Vyšetrovateľ obidvoch obvinil zo zločinu porušovania domovej slobody spáchaného formou spolupáchateľstva a 18-ročného Matúša obvinil aj z obzvlášť závažného zločinu vraždy. Obidvoch obvinených po vykonaní procesných úkonov umiestnil do policajnej cely a spracoval podnet na návrh na ich vzatie do vyšetrovacej väzby. Prípad je naďalej v štádiu vyšetrovania.“ uvádza Polícia SR.

Videoreportáž nájdete tu:

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *