Slovensko

Mládež pochodovala a vraj nie každý, kto má menštruáciu je aj žena a naopak

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Na Slovensku dnes pochodovali najmä mladí ľudia za údajnú solidaritu pre ženy. Protestujúci pochodovali za slobodnú voľbu pre ženy, ktoré chcú ísť na potrat. Heslá ako „sme ženy, nie maternice“ alebo „potrebujeme feministických politikov“ držali zúčastnení v mestách po Slovensku.

Ľuďom na týchto pochodoch sa nepáči, že sa v parlamente rieši, ako obmedziť právo na potrat: „A predsa sa štyri z dvadsiatich predložených legislatívnych návrhov zaoberajú tým, ako obmedziť sexuálne a reprodukčné práva.“ píšu na svojej udalosti na sociálnej sieti.

Na stránkach tejto skupiny sa objavujú aj vlajky extrémne nebezpečnej skupiny Antifa, ktorá ma v Amerike za následok brutálne prípady fyzických a iných útokov. Trump túto organizáciu nazval ako teroristickú. Aj na Slovensku členovia Antifa napadli pred pár mesiacmi fyzicky mladé dievča len za jej názor.

Účastníci tohto pochodu dokonca držal transparenty s nápismi „Nie každá žena menštruuje a nie každý kto menštruuje je žena“. Doladení boli dúhovými vlajkami.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *