Mládež pochodovala a vraj nie každý, kto má menštruáciu je aj žena a naopak

Na Slovensku dnes pochodovali najmä mladí ľudia za údajnú solidaritu pre ženy. Protestujúci pochodovali za slobodnú voľbu pre ženy, ktoré chcú ísť na potrat. Heslá ako „sme ženy, nie maternice“ alebo „potrebujeme feministických politikov“ držali zúčastnení v mestách po Slovensku.

Ľuďom na týchto pochodoch sa nepáči, že sa v parlamente rieši, ako obmedziť právo na potrat: „A predsa sa štyri z dvadsiatich predložených legislatívnych návrhov zaoberajú tým, ako obmedziť sexuálne a reprodukčné práva.“ píšu na svojej udalosti na sociálnej sieti.

Na stránkach tejto skupiny sa objavujú aj vlajky extrémne nebezpečnej skupiny Antifa, ktorá ma v Amerike za následok brutálne prípady fyzických a iných útokov. Trump túto organizáciu nazval ako teroristickú. Aj na Slovensku členovia Antifa napadli pred pár mesiacmi fyzicky mladé dievča len za jej názor.

Účastníci tohto pochodu dokonca držal transparenty s nápismi „Nie každá žena menštruuje a nie každý kto menštruuje je žena“. Doladení boli dúhovými vlajkami.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353