Zo sveta

Mladá Nemka odišla žiť s migrantom do Talianska. Nakoniec ju týrali zamknutú v byte

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Devätnásťročná dievčina údajne utiekla z bytu v Ríme, kde bola po dobu niekoľkých mesiacov násilím väznená a sexuálne zneužívaná dvoma pakistanskými migrantami.

Predpokladá sa, že sa nemecká tínedžerka presťahovala do Talianska pred dvoma rokmi so svojím dvadsaťdeväťročným pakistanským priateľom migrantom a zdieľala byt s tridsaťšestročným mužom, tiež pôvodom z Pakistanu.

Veci sa údajne ale čoskoro zvrtli a obaja muži vraj donútili mladú dievčinu zostať v byte a niekoľko mesiacov ju sexuálne zneužívali. Nakoniec sa jej podarilo utiecť z bytu 27. mája a s pomocou okoloidúceho nahlásiť svoju situáciu miestnej polícií, píše Il Giornale.

Policajti okamžite zatkli dvoch Pakistancov, ktorí boli obvinení zo znásilnenia Nemky, a obaja boli poslaní do väznice Rieti severne od Ríma. Sudca neskôr na žiadosť štátneho zástupcu vydal príkaz na vzatie do väzby, aby bola dvojica ponechaná vo väzbe pred súdnym procesom.