Slovensko

Ministrovi Naďovi nestačili policajné kolená, päsťe a prosenie ľudí, aby ich prestali biť: Mohlo to byť tvrdšie, sú to opice

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Minister obrany Jaroslav Naď chváli policajtov v prevádzke LIDL, kde brutálnym spôsobom spacifikovali ľudí, ktorí si odmietli nasadiť rúška. Podľa Naďa to mohlo byť aj tvrdšie.

„Jednoznačne stojím za zásahom polície v Piešťanoch. Dokonca som presvedčený, že mohol byť ešte tvrdší. Opice na plote úradu vlády, opice na štadióne v Trnave a opice v Lidli v Piešťanoch, Prievidzi a inde, či opice a dezoláti pred domom lekárov a vedcov. Stále tá istá skupina výtržníkov, ktorí pre našu spoločnosť nerobia nič dobré. Naopak, porušujú zákony, provokujú, ničia, urážajú, vyhrážajú sa.“ napísal Naď.

One Reply to “Ministrovi Naďovi nestačili policajné kolená, päsťe a prosenie ľudí, aby ich prestali biť: Mohlo to byť tvrdšie, sú to opice”

  1. Ešte zoberú nezaočkovaným aj právo platiť dane a budú si všetky tieto opatrenia platiť transparentne iba z vlastného vrecka. No to už by bol vrchol !!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *