Slovensko

Ministri financií a zdravotníctva neodporúčajú vzťah s neveriacou: „Ochudobní vás to“ (Video)

Dnešní ministri Matovičovej vlády Eduard Heger, Marek Krajčí a vládny poslanec Richard Vašečka sa v roku 2016 stretli v rozhovore, kde hovorili o bohu a vzťahoch.

V tomto rozhovore už dnešný minister financií a minister zdravotníctva spolu s poslancom vlády Igora Matoviča hovoria, že vzťah s neveriacou ženou neodporúčajú a človeka môže ochudobniť.

Vládny poslanec Richard Vašečka tvrdí, že si nevie predstaviť, že by sa do neveriacej zaľúbil „Lebo pre mňa to, že niekto má vzťah s bohom je súčasťou tej jeho príťažlivosti…tak si ani neviem si predstaviť, že by ma vôbec také dievča reálne zaujímalo…“ povedal.

Minister financií Eduard Heger už skúsil vzťah s neveriacou a aj keď to podla jeho slov bolo milé dievča, míňali sa v tej rovine (pozn. red. veriť v Boha) a rozišli sa. Heger teda odporúča mladým ľuďom, aby si hľadali veriaceho partnera, pretože ak je niekto neveriaci, môže ho to vo vzťahu ochudobniť.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!