Komentáre Politika

Milan Uhrík už zrejme nie je na smiech

Keď Milan Uhrík ,člen strany ĽS Naše Slovensko a nezávislí kandidát na tej istej kandidátke, Miroslav Radačovský boli v májových voľbách zvolení do Europarlamentu ich neprajníci nevedeli ako reagovať.

Začali oboch kandidátov zosmiešňovať a verejne sa od nich dištancovať. Vyhlásenia, že s týmito dvoma členmi europarlamentu sa nikto nebude baviť, že nič nedokážu a že sú to zbytočné osoby boli doslova šokujúce. Prišlo aj vyhlásenie, že slovenskí poslanci v europarlamente majú takí krásny zvyk sa najmenej raz mesačne stretávať pri spoločnom obede, no dvoch zvolených europoslancov za ĽS Naše Slovensko odmietajú pozývať.

Reakcia na tieto osočovania nenechali na seba dlho čakať. Aj napriek tomu, že kotlebovci nedostávajú priestor v masových médiách, Uhrík reaguje skutočne zaujímavo na sociálnej sieti. Jeho stránka na facebooku má dosah približne 30 000 ľudí. Práve tu doslova zosmiešnil Moniku Beňovú, keď pozval do Bruselu „nielen na obed“ normálnych občanov:

„POĎTE S NAMI DO BRUSELU. Liberálni europoslanci na čele s Beňovou sa vyjadrili, že nebudú rešpektovať výsledky volieb a poslancov z ĽS Naše Slovensko nebudú pozývať na spoločné obedy slovenskej delegácie v Bruseli. Nevadí. Radšej sa v Europarlamente stretnem s Vami. Napíšte mi do komentáru, čo by ste odkázali Monike Beňovej a ľuďom, ktorí odmietajú rešpektovať iné názory. Šiestich z vás, čo napíšu najzaujímavejšie komentáre pozvem na jeseň aj s partnerom/kou na moje náklady do Bruselu. P.S.: Nezabudnite o tejto výzve povedať aj svojim známym.“

To však nie je všetko čo sa dozviete na jeho profile. Pravidelne informuje o dianí v europarlamente aj živote v západnej Európe. Hneď 2. júla sme sa mohli dozvedieť ako to vyzerá v Europarlamente: „EURÓPSKY PARLAMENT – CHAOS, BYROKRACIA A NEEFEKTIVITA. Dnes sa v Štrasburgu konala ustanovujúca schôdza nového Európskeho parlamentu. Po skúsenostiach zo Slovenska som čakal všeličo, ale toto bola už silná káva. Chvíľami nebolo rozoznať, či je človek na futbale alebo na nejakom mládežníckom koncerte. Obrovské protesty kvôli katalánskym europoslancom, ktorým Španieli neumožnili nastúpiť, agresívni britskí eurofanatici, ktorí útočili na poslancov od pána Farragea, atď. Keď sa má takto aj naďalej rozhodovať o budúcnosti Európy, tak je s nami amen tma…

Konečne sa dozvieme aj reálnu pravdu o dianí v Europarlamente nie len sladké reči o úžasnosti tohto medzinárodného experimentu: „LIBERÁLNA TOTALITA OVLÁDLA EURÓPU. V Európskom parlamente sa snažíme tvrdo, ale zároveň dôstojne bojovať a hlasovať za čo najpriaznivejšie rozhodnutia pre bežných ľudí na Slovensku. Žiaľ, europarlament je zatiaľ najmenej demokratická inštitúcia, v ktorej som pôsobil a všetky tie reči o rešpekte a tolerancii sú tu len prázdne frázy (samozrejme, pokiaľ nepatríte k vyvoleným farebným a sexuálnym menšinám). Liberáli, vrátane tých slovenských, v skutočnosti arogantne blokujú a napádajú každého, kto má iný názor. A keďže ma tu kvôli ich nátlaku včera vylúčili aj z jedinej televíznej diskusie, tak si môžete aspoň prezdieľať moje video. Tým, že nás blokujú totiž neurážajú mňa, ale arogantne ignorujú vás, 12 % voličov, ktorí nám demokraticky dali svoj hlas.

Video: Milan Uhrík z europarlamentu: Liberálna totalita ovládla Európu

zdroj: prehladsprav.sk

5 Replies to “Milan Uhrík už zrejme nie je na smiech

  1. Monika Beňová ako liberalna fasistka a predstaviteľka tendencií proti kresťanským hodnotám slovenského národa si nezaslúži zastávať svoju funkciu v Európskom parlamente pretože jej výsledky v doterajšom pôsobení nie sú vôbec viditeľné zastavila sa viac izraelského národa a iných síl ktoré sú nepriateľské Slovensku za dlhý čas svojho pôsobenia nevykonala vo svojej funkcii toľko ako vy pán poslanec Uhrík behom krátkeho obdobia Ďakujeme vám za vašu prácu a za to že nás informujete priamo o diani v EU parkamente- tejto zločineckej organizácii. Za dlhý čas jej pôsobenia v európskom parlamente sme nemali možnosť vidieť nič čo pre nás vykonaloa nie sme zvedaví na je kabelky alebo na jej imidž potrebujeme ľudí ktorí pracujú pre náš národ. Je nanajvýš nevhodné a urážajúce aby takáto osoba zastávala tak vysoký post A nadávala na Slovákov Emil a Elena

    1. Pán Emil, napísali ste to veľmi krásne a hlavne pravdivo. Som rád že pán Uhrík takto informuje nás obyčajných ľudí o tom, aký chaos a bordel funguje v Bruseli. Toto doteraz neurobil ani jeden europoslanec. Teraz už je len na ľuďoch, ako zareagujú a aký si urobia obraz o Európskej únii. Lenže z doterajších skúseností s tým, aký je slovenský národ, mám obavy že ešte dlho bude trvať, kým sa ľudia konečne spamätajú. Pánom Uhríkovi a Radačovskému prajem veľa šťastia v boji s touto európskou mafiou a dúfam že ich prítomnosť aspoň trochu pomôže k otvoreniu očí tých ľudí, ktorí stále veria, že Európska únia je to najlepšie pre nás….

  2. Títo skutočne zastavajú svojich voličov.Tá Bruselska banda nech sa stara o seba.Znižil by som im platy na 500 €.Mne zadarmo nikto nič nedal.

  3. Výborne p.Uhrík a p.Radačovský slovenský národ Vám to nezabudne na Slovensku je vela
    slušných národne zmýšlajucich ludí ,treba ich zobudit z letargie a lady sa pohnú držim palce
    sme s vami.

  4. Dvaja poslanci môžu urobiť v EU-parlamente veľmi málo, ale môžu nás informovať, čo sa v spomínanom parlamente robí. Čo už robia, za čo im ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *