Zo sveta

Migrantský raper sa v piesni chváli výmenou obyvateľstva: „Vaše dcéry nám porodia synov!“

Francúzsky raper migrantského pôvodu vydal novú pieseň v ktorej sa chváli „Veľkou výmenou obyvateľstva“, ktorú dnes vidíme v západnej Európe.

Pieseň zvanú „Veľká výmena“ vydal tento francúzsky raper Younés, ktorý túto svoju oslavnú ódu začína veršom „Je to tvoja dcéra? Je to tvoja dcéra, ktorá ma miluje, čo porodí deti, ktoré budu moje!“, chváli sa výsmešne raper.

V rapovej skladbe sú ďalej verše, ktoré hovoria o veľkej výmene a o tom, akí sú zloduchovia, ktorí to tu prišli vymeniť (obyvateľstvo).

Nevieme si ale predstaviť, ako by to dopadlo, ak by podobnú pieseň nahral biely človek, ktorý by použil podobné texty. Polícia a súdy by asi zasahovali veľmi rýchlo.

2 Replies to “Migrantský raper sa v piesni chváli výmenou obyvateľstva: „Vaše dcéry nám porodia synov!“

  1. Ale kto bude potom robiť na ich sociálne dávky? Peniaze sa dajú natlačiť alebo používať mušličky ako u nich, ale kto bude pre nich robiť potraviny a veci, stavať domy, cesty, elektrárne udržiavať v chode? Skončia kanibalizmom tak ako u nich doma.

  2. Neviem si predstaviť,že by Európanky chceli takých mužov,takmer ľudoopov. Viem ze pár sa takých nájde ,ale jedna normálna žena sa tomuto nikdy nepodvoli. Za mňa môžem povedať,cez moju mŕtvolu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *