Zo sveta

Migranti v Nemecku mlátia mladé biele dievča! Nemci: „Už trpíme vyše 70 rokov!“

Na internete sa objavilo video z Nemecka, kde údajne dvaja migranti čiernej pleti napadnú biele nemecké mladé dievča.

Na videu je vidieť, ako jeden z chlapcov kopne do brucha dievča a následne ju udrie päsťou. Druhý z dvojice vrieska od šťastia na zemi a smeje sa z toho, ako zbili mladé biele dievča.

Popisu videa hovorí o tom, že dvaja migranti napadli dievča a prosia o zdieľanie, aby útočníkov mohli nahlásiť na políciu.

Celý prípad je ohavný a hodný potrestania! Z komentárov od domácich bielych Nemcov však každého zamrazí!

Tu sme ich pre vás pár preložili:

„Už vyše 70 rokov trpíme! Dokedy?!“

„Moji rodičia už 30 rokov nechodia večer na ulicu!“

„Dokedy budeme toto trpieť?! Už je čas!“

Z týchto komentárov je jasné, že Nemecké domáce obyvateľstvo je veľmi nahnevané. Nikto sa im ani nemôže čudovať, keď takýchto prípadov je tam každý deň niekoľko. Migranti nemajú problém napadnúť osamotené mladé dievčatá len tak bezdôvodne.

Problémom je však, že v Nemecku sa ľudia boja povedať svoj názor ešte viac ako na Slovensku. Deti v školách sú nútene sa správať slušne k migrantom, aj za cenu, že ich migranti budú terorizovať.

Pozrite si podobné články, ktoré hovoria o agresii migrantov v Nemecku. Deti to tam majú naozaj ťažké:

9 Replies to “Migranti v Nemecku mlátia mladé biele dievča! Nemci: „Už trpíme vyše 70 rokov!“

  1. Autor článku je pekný dezolát a konšpirátor. Video je z USA. Ale samozrejme že každý debil hneď píše za to môže merkelova a podobné sračky 🙂

    1. Dezolát a konšpirátor si ty. Plus dement. V amerike sa hovorí po nemecky ? Jasne tam počuť : O mein gott . Ty keket slniečkársky .

      1. Tak ty si riadny dement 🤣 vieš po nemecký veľké hovno 🤣🤣🤣 keby počúvaš tak hovoria po anglicky 🤣 „oh my god“ a následne „go punch me“. Takže nabudúce použi ten maličký mozog 😊

      2. Jasne tam počuť „oh my god“ a „just punch me“ čistá nemčina že? Všimni si aj autá v pozadi… Dement 🙂 po nemecky vieš asi ako tento dennik 🙂 takže veľké hovno…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *