Spoločnosť Zo sveta

Migranti v Nemecku majú tak slabé vzdelanie, že sú totálne nepoužiteľní

Nemecká verejnosť zažila ďalšie nepríjemné prekvapenie zo strany vládnych úradov. Keď sa pred časom ukázalo, že je v Nemecku minimálne 3 násobok oficiálne udávaného počtu utečencov, bol to šok (hovorilo sa o 1 milióne migrantov, dnes sa vie, že ich sú 4 milióny od roku 2015).

Ďalší šok prišiel teraz, keď Bundesamt für Migration und Flüchtlinge (BAMF – Spolkový úrad pre migráciu a utečencov) zverejnil údaje o vzdelaní a kvalifikácii novo prichádzajúcich utečencov.

A je to opäť šok, namiesto oficiálne prezentovaných „sýrskych vysoko kvalifikovaných lekárov a vedcov“ je skoro 1/3 utečencov úplne negramotná, a ďalšia skoro tretina navštevovala doma iba miestnu základnú školu (mnohí nedokončenú). Podľa odhadov opozície úroveň základných škôl v domovských krajinách utečencov zodpovedá asi 3. triede nemeckej triedy ZŠ.

Krajina migrantaNegramotníZákladná školaCelkom
Afganistan34 %27 %61 %
Eritrea+Somálsko23 %41 %64 %
Irák20 %34 %54 %

Tie čísla sú v skutočnosti ešte oveľa vyššie, pretože mnoho utečencov žiadne integračné kurzy nenavštevuje a väčšinou žijú v rámci svojich domovských getách, kde sa nemecky nehovorí.

Z toho vyplýva, že skoro 2/3 utečencov sú na nemeckom pracovnom trhu ďalších niekoľko rokov úplne nepoužiteľní. Jednak sa najskôr musia naučiť nemecky (čo väčšina nechce) a potom prípadne získať nejaké ďalšie odborné vzdelanie. Dohromady to bude nejakých 5-10 rokov. Nemecká vláda si všetko ako obvykle pochvaľuje a to aj napriek enormným finančným nákladom, ktoré údajná integrácie stojí.

Ukazuje sa, že celá umelo vytvorená migrantská kríza bola zo strany nemeckej vlády iba podvod, kedy nemecká vláda vytvárala falošné PR a vedome klamala nemeckej verejnosti, aby naplnila plány svojich pánov z kruhov globálnej finančnej oligarchie. Ich cieľom je islamizácia Nemecka.

5 Replies to “Migranti v Nemecku majú tak slabé vzdelanie, že sú totálne nepoužiteľní

  1. jo dolfi si musi na vecnosti velmi zoufat jak se jeho tisici leta rise hrouti pod necistou rasou horsi jak zide nebo slovane!!! baba merkel dala deutschlandu pekne na prdel!!!!

 1. TO JE DOST NEPODSTATNÉ V TOTMO PRÍPADE, PODSTANÉ BY TO BOLO LEN VTEDY, KEBY IŠLO O BELOCHOV.

  TU JE HORŠIE TO, ŽE TÍTO MôŽU RASOVO AKA GENETICKY „OBOHACOVAŤ“ PRIPADNE BY´T OBOHATENÉ „NAŠINCAMI“ A JE JEDNO, ČI BY ŠLO O IT-ČKÁROV A RAKETOVÝCH INŽINIEROV, ALEBO DŽIHÁDISTICKÚ PAKÁŽ – AK SA PROSTE NEVZDAJÚ AJ V MENE SVOJĆI HDETÍ HNEĎ, AKO TO PôJDE, SVOJEJ SCHOPNSOTI REPRODUKCIE, TAK TU NEMAJÚ ČO ROBIŤ!

  NECH SA, AK TO BUDE TREBA, PRÍJJME DAJME TMU LEN TÝCH 300 Z BEBIELYCH-NEEUROPOIDNÝCH KAŹDÝCH 5 RPLPV RAU ZA ROK -AK TOB UDE NUTNÉ, TAK AJ ČAšTEEI, ALE IBA, POKIAĹ TO BUDE NUTNÉ – ALE NECH SA UPREDNOSTŇUJÚ LEN BIELI-EUROPOIDNÍ ÚPLNE NAJLEPŠIE S PRIAMYMI BIELYMI-EUROPOIDNÝMI PREDKAMI NAJLEPŚIE MINIMÁLNE OD ŠTVRTEJ GENERÁCIE (VŠETCI TÍTO PRIAMY PREDKOVIA BY MALI BYŤ BIELI-EUROPOIDNÍ A TO PO GENERICKKEJ STRÁNKE Z OBOCH STRÁN BEZ VÝNIMIEK – TKA NECH SA URĆUJE KĽUDNE AJ PRÍSLUŠNOSŤK NÁRODU, LEOBNESTaČI BY´T NEMOSLIMOM ALEBO SA . V NAŠOM PRÍDE SLOVÁKOM, LEN ´CÍTIť A MILOVAŤ TO TU)!

  P.S.
  SAMOZREJ E, AK HOVORIME O TEJ 300 (HLAVNE NEBIELYCH-NEEUROPODNÝCH A PREMIEšANÝCH), HOVORÍME O VZDELANCOCH.

 2. Bez vzdelania alebo so základnou školou ich bude oveľa viac ako 2/3, pretože väčšina z nich nemá doklad o vzdelaní, a mnohí klamú, aby mali výhody.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *