Spoločnosť Zo sveta

Migrant v Anglicku znásilnil malé dievča, ktoré mu na súde odkázalo slová, na ktoré nezabudne

Migrant pochádzajúci z Gambie bol odsúdený na 13 rokov väzenia za
násilné vniknutie do izby 11-ročného dievčaťa, kde ju následne kruto znásilnil. Ohavný čin sa odohral v anglickom meste Bradford.

Podľa správy z média Telegraf a Argus, 31-ročný Haji Kologa položil ruky
okolo krku dievčatka a povedal: „Kto je tento muž?“ Potom dievča hodil na
zem, odtiahol ju do inej miestnosti, kde ju znásilnil spôsobom, ktorý nazval
sudca Andrew Haslam ako desivý sexuálny útok.

„Donútil ju prisľúbiť mu, že to nikomu nepovie, a ak tak urobí, zabije ju,“
povedala prokurátorka Christine Egerton. Po znásilnení sa dievčatku podarilo uniknúť násilníkovi vyskočením z okna na prvom poschodí.

Najprv bola obeť príliš vyľakaná, aby sa vôbec bola schopná dostať do
policajného vozidla, ale potom, čo ju odviedli na stanicu, povedala dôstojníkom, čo jej Kologa urobil, a zhromaždili sa dôkazy o DNA, ktoré ho usvedčili zo znásilnenia.

Kologa odmietajúc všetky obvinenia bol napokon zatknutý.
Dievča na súde Bradford Crown prvýkrát od tejto hroznej udalosti prečítala
vyhlásenie o vplyvu na obeť, ktoré znelo: „Chcem, aby si vedel, že to, čo si mi urobil alebo mi povedal, je niečo, na čo
nezabudnem, až do dňa, keď zomriem. „Chcem, aby si to vedel, pretože si ma sexuálne zneužil.“ Aj keď nikdy nezabudnem na to, čo si urobil, nedovolím, aby to zmenilo moju budúcnosť alebo to kým som alebo kým chcem byť.“ „Dúfam, že sa už nikdy nestretnem s mužom ako ty.“

V reakcii na vyhlásenie o vplyve na obeť sa sudca vyjadril: „Človek je
zasiahnutý silou jej charakteru aj napriek jej strašnému utrpeniu. Je to skutočne pozoruhodné mladé dievča.“

Súd odsúdil Kologu za tento ohavný čin na 13 rokov väzenia. Obhajca Kologu uviedol, že je viac než pravdepodobné, že po výkone trestu bude deportovaný späť do Gambie.

To, či ministerstvo vnútra vykoná následne tento príkaz na vyhostenie, je úplne iná záležitosť. Vzhľadom na to, že záznamy o sledovaní nelegálnych migrantov a bývalých väzňov, ktorým boli vydané takéto rozkazy, sú pomerne slabé.

5 Replies to “Migrant v Anglicku znásilnil malé dievča, ktoré mu na súde odkázalo slová, na ktoré nezabudne

 1. Takýchto je v UK strašne veľa. Prežila som tam ani neviem ako päť rokov,potom som sa pratala preč, lebo je to na hlavu. Aby toho nebolo málo,tisíce a tisíce ilegalov,tisíce a tisíce džihádistov a kadejakej svoloce a neuveriteľné množstvo bezdomovcov, ktorí nemajú čo stratiť. Okrem toho mladým anglanom začalo na to všetko hrabať a začali útočiť nožmi tiež. Mladí chlapci.zapadu odzvonilo a ak sa Slováci nespamätaju,už čoskoro aj na SR, stretávam už aj tu dosť moslimov a kadejakých pofidernych ľudí, ktorí tu určite nie sú na dovolenke.

 2. When I initially left a comment I appear to have clicked the -Notify
  me when new comments are added- checkbox and from now on each
  time a comment is added I get 4 emails with the exact same comment.

  Perhaps there is a way you can remove me from that service?
  Kudos!

 3. Nechutny už na pohlad! Je mi luto mladych Angličanov celkove … velmi temna pritomnost aj buducnost ich čaka 🙁 pokial sa uplne važne voči tomu nepostavia tak neviem čo bude ….

  1. Pre nich už jedine občianska vojna.tam už nič iné nepomôže.lenze to by sa musela vzoprieť celá Európa islamu a ísť do vojny a vyhnať to preč.to sa síce stane ale až ich bude veľmi veľa a neviem či sa to podarí.pre Anglicko je už teraz neskoro.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *