Migrant Ahmed žije v Nemecku svoj sen: Nepracuje, má tri mladé ženy a ďakuje Merkelovej - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Migrant Ahmed žije v Nemecku svoj sen: Nepracuje, má tri mladé ženy a ďakuje Merkelovej

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Nemecká televízia RTL natočila reportáž so sýrskym migrantom Ahmedom, ktorý si vďaka liberálnej nemeckej politike žije svoj sen. Tento nevzdelaný migrant zo Sýrie nie je vyučený, ale mal sen odísť do Nemecka. Tu je naozaj šťastný, pretože dostal od obce dom a žije zo sociálnych dávok.

Má tri ženy, ale len dve s ním žijú v Nemecku. Tretia žena ostala v Sýrii. V poradí druhú ženu Linu, si Ahmed vzal keď mala 13 rokov. Každá zo žien má v dome vlastnú izbu, kde spia so svojimi deťmi. Ahmed má vlastnú spáleň, kde si podla potreby voláva svoje ženy. Ahmed je naozaj šťastný a plánuje mať viac detí.

Nevadilo by mu vziať si aj nemeckú ženu, ak by akceptovala jeho pravidlá. Migrant zo Sýrie tvrdí, že medzi nimi neexistuje žiarlivosť, pretože ich drží pohromade viera v Alláha.

Pozrite si celú reportáž s českými titulkami:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *