Migrácia, liberálna politika a toto je výsledok. Zúfalí Gréci takto trpia: (Video) - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Migrácia, liberálna politika a toto je výsledok. Zúfalí Gréci takto trpia: (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Liberálna politika Európskej únie či Nemecka je výsledkom obrovskej migrácie Afrických a moslimských občanov, ktorí však nedokážu žiť s našou kultúrou. Poriadok a zákon im nehovorí nič a najviac na to doplácajú štáty, cez ktoré vedú migračné toky.

Jedným z takýchto štátov je aj Grécko. Moslimskí migranti do Grécka prúdia cez Turecko a pokojný grécky život sa zmenil na peklo.

Liberálna politika, ktorú nám dnes ponúka takzvaná opozícia je dôsledkom toho, že pomoc Afričanom a moslimom znamená zničené mestá, teror, násilie a strach o vlastný život. Liberálnu politiku nám prinášajú progresívci, ale aj bývalý prezident Andrej Kiska, ktorý hrdo vyhlásil, že Slovensko má ukázať, že je moderný štát a mali by sme prijať aspoň pár tisícok migrantov (video tu).

Pozrite sa na video, ktoré vám médiá nikdy neukážu a zaznamenáva presný dopad liberálnej politiky. Chcete toto aj u nás?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *