Zo sveta

Médiá ukazujú utrápených migrantov, ale toto je pravda: Migrant chce vidieť mŕtvych strážnikov

Médiá hlavného prúdu nám ukazujú utečencov, ako vyčerpaných ľudí, ktorí utekajú pred vojnou. Vo večerných správach vidíme väčšinou migrantov so smutným pohľadom či matky s deťmi.

Skutočnosť je však trochu iná a o tom sú aj alternatívne médiá, akým sme aj my Magazín 1. Hľadáme a pozerám sa na veci aj z iného pohľadu. Pravdou je, že na hraniciach medzi Tureckom a Gréckom sú vo väčšom množstve mladí, silní a aktívni muži, ktorí sa agresívnym spôsobom snažia dostať do Európy.

Na hraniciach zapaľujú pneumatiky alebo si vyrábajú zápalné fľaše, aby vytvorili na hranici chaos a dokázali preniknúť do Európy.

Tentoraz vám prinášame video mladíka z gréckej hranice, ktorý odkazuje gréckym strážnikom, že ich chce všetkých mŕtvych a ukazuje pri tom, ako ich podreže.

Je na zamyslenie, či tento človek uteká pred vojnou a má strach, alebo ide agresívne preniknúť do Európy.

3 Replies to “Médiá ukazujú utrápených migrantov, ale toto je pravda: Migrant chce vidieť mŕtvych strážnikov

  1. Armádu na nich, nič iné nezaberie!!! Alebo ako to urobil ten traktorista!!! Európu si treba ubrániť ak ju chceme mať takú ako sme ju poznali cca pred 30 rokmi!!! EU treba jednoducho opustiť. Teraz sa ukázalo, že nám nie je na nič!!! Nemci nám pozastavili zdravotnícky materiál, čo by som prirovnal k vyhláseniu vojny, nakoľko tu ide o život!!! O životy nás všetkých!!! Ako, ďalšie vám dávam do pozornosti, že EU nám chcela nanútiť povinné kvóty pri prerozdeľovaní imigrantov!!! To je diktatúra nie demokracia!!! A toto sú iba tie posledné prešľapy a prehrešky voči mladej Slovenskej republike!!! To tu nespomínam ďalšie diktátorské praktiky, kedy nám nariadili rozpredaj štátnych podnikov, zastavenie výroby energie a podobné sv… Toto si ani Rusko nedovolilo, keď sme boli členmi VZ a RVHP!!! A to nám toho požehnane diktovalo!!! Mysleniu zdar!!!

  2. Hiya! Quick question that’s completely off topic. Do you know how to make your site mobile friendly? My website looks weird when browsing from my iphone4. I’m trying to find a template or plugin that might be able to correct this issue. If you have any recommendations, please share. Appreciate it!|

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *