Politika

Mazurek: ZISKY BÁNK OHROZENÉ NEBUDÚ A ĽUDÍ BUDÚ ZDIERAŤ NAĎALEJ! (VIDEO)

Vláda dnes predložila návrh zákona, ktorý umožní ľuďom požiadať o odklad splátok bankových a nebankových úverov až o 9 mesiacov. Za obdobie odložených splátok si však banka naďalej bude účtovať mesačné úroky a nakoniec sa tak človeku, ktorý sa do platobnej neschopnosti dostal iba pre rozhodnutie vlády, úver predraží. Splátky si teda oddiali, doba splácania úveru sa predĺži, no nakoniec zaplatí viac.

Zhrňme si niekoľko zásadných faktov:


– Čistý zisk zahraničných bánk na Slovensku v minulom roku bol viac ako 640 miliónov eur,
– vláda všetkým podnikateľom ponúkla ako riešenie zatvorených prevádzok možnosť vziať si úver… Za tento úver bude komerčným bankám ručiť štát! Sú tak úplne bez rizika a nádherne zarábajú na ľudskom nešťastí…,
– krízový štáb všetkým obyvateľom odporúčil platiť kartami miesto hotovosti. Drvivá väčšina ľudí toto nariadenie rešpektuje a platí radšej kartou. Z každej platby kartou si ale banka berie províziu, minimálne 1 % z celej sumy nákupu, a tak sa ich zisky zákonite museli v týchto týždňoch znásobiť!

Ani túto správu sa nikdy nedočítate v médiách hlavného prúdu! Pomôžte nám preto udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

3 Replies to “Mazurek: ZISKY BÁNK OHROZENÉ NEBUDÚ A ĽUDÍ BUDÚ ZDIERAŤ NAĎALEJ! (VIDEO)

  1. Presne tak!!! Zisk ide bankám a to na základe odporúčania vlády, tohoto šaša z Trnavy Mat_oviča!!! . A navyše ten somár Su_lík chce bankám zrušiť mimoriadny bankový odvod, ktorý im zaviedol Fi_co a strana Smer SD keď boli pri moci!!! A to za to, že banky umožnia ľuďom odklad splátok úveru. Ale to, že banky si chcú aj napriek tomu tento úver úročiť? To ako fakt? Neuveriteľné!!! Ten Su_lík je čistý idi. Ot na pohľadanie, ak im niečo takéto chce poskytnúť!!! Toto je čistý oje. B na obyčajných ľuďoch!!! Mysleniu zdar!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *