Mazurek sa vysmial opatreniam: “Korona sa vypne v posilňovni a zapne v obchode?!”

Milan Mazurek uverejnil na svojej sociálnej sieti status, v ktorom kritizuje opatrenia proti koronavírusu, ktoré nastolila vláda spolu s pandemickou komisiou.

Uvádza v ňom napríklad to, že v cvičenci vo fitkách nemusia nosiť rúška, aj keď sú tam zadýchaní a spotení, no v potravinách, kde sa niekedy stretnú len dvaja ľudia, už rúška musíme nosiť.

“Cvičíte v posilňovni plnej ľudí? Športujú vás naraz desiatky v klube? Hráte kolektívny šport? To všetko sú aktivity, kde dochádza k neustálemu bezprostrednému kontaktu medzi ľuďmi. Spotenými a zadýchanými a samozrejme bez rúšok, pretože s rúškom by to bolo nepredstaviteľné. Zázrakom však nikto neochorel ani neumrel.”

“Vyjdete z posilňovne alebo klubu a zbehnete si do neďalekých potravín kúpiť vodu bez rúška? Nemysliteľné! Hoc ste tam len dvaja a hoci ste sa doteraz dve hodiny pohybovali v preplnenej miestnosti plnej cvičiacich ľudí bez rúšok, tak v obchode už rúško mať musíte, inak všetci zomrú.”

“Našťastie som to pochopil! Keď ste v posilňovni, boxerni, športovom klube, telocvični… Korona sa vypne a nešíri sa. Keď prídete do obchodu, korona sa náhle zapne a zabíja! A ochráni vás jedine rúško!”

Prečítajte si celý Mazurekov status:

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *