Matovičove testovanie nás stálo 280-miliónov. Mohli sme mať nové nemocnice, sme najhorší na svete

Minister hospodárstva Richard Sulík bol hosťom v diskusnej relácii na TA3, kde hovoril, že je potrebné sa baviť o rekonštrukcii vlády. Baviť by sme sa mali o výmene ministra zdravotníctva a premiéra. Podľa Sulík to Igor Matovič nezvláda a rozoštval proti sebe všetkých.

Sulík dokonca hovoril o tom, že tvrdý lockdown (poz. red. úplne vypnutie krajiny aj výroby vo fabrikách) by nič nepriniesol a podľa neho aj tieto opatrenia do teraz sú pochybné. Podľa šéfa SaS-ky sme minuli za testy 280-miliónov eur, za ktoré sme mohli postaviť štyri nové nemocnice. „Možno, že to je pre niekoho výhodný biznis,“ vyhlásil Richard Sulík na margo toho, že opozícia hovorí, že na testovaní zarábajú súkromní zriaďovatelia odberných miest.

Ľudia v diskusiách to vidia rovnako a väčšina sa zhodla s komentárom, že Matovičove testovanie je zbytočné a minuli sa milióny, ktoré mohli naše zdravotníctvo posunúť ďalej.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353